Europoseł Frankowski i poseł Tyszkiewicz otworzyli w Suwałkach swoje biura (audio)

0
1172
Robert Tyszkiewicz Tomasz Frankowski
Na zdj. od lewej: Jacek Niedźwiedzki, Tomasz Frankowski i Robert Tyszkiewicz.

W kamienicy w centrum Suwałk (ul. Kościuszki 76) znów funkcjonują biura poselskie. Tym razem swoje lokale otworzyli tu Tomasz Frankowski, poseł do Parlamentu Europejskiego i Robert Tyszkiewicz, poseł na Sejm RP.

Uroczyste otwarcie biur poselskich odbyło się w poniedziałek, 17 lutego. Jak przypomniał Tomasz Frankowski – kandydując do Europarlamentu, a następnie otrzymując mandat, obiecał, że chce być blisko trosk i pomysłów mieszkańców, aby ich godnie reprezentować w Parlamencie Europejskim i te pomysły realizować.

Mówi europoseł Tomasz Frankowski:

Poseł Robert Tyszkiewicz, który swoje biuro poselskie ma w tym samym miejscu, zapowiedział, że przynajmniej raz w miesiącu będzie obecny w Suwałkach. Oprócz niego, mieszkańcy miasta i regionu będą mogli spotykać się w biurze z ekspertami z różnych dziedzin i prawnikami.

Poseł Robert Tyszkiewicz zachęca mieszkańców do kontaktu:

Na otwarciu biur obecny był również prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, który podkreślił, że ten region potrzebuje mocnych przedstawicieli w Europarlamencie, aby mówili głośno o potrzebach i problemach tej części kraju.

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk o potrzebie współpracy:

Fot. Niebywałe Suwałki

Leave a Reply