Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wyzdrowiało kolejnych 25 osób – w sumie 94.

Kolejni chorzy to: dwie kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego, przebywają w izolacji domowej oraz kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa i młody mężczyzna z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa.

Wyzdrowiało kolejnych 25 osób w regionie (w sumie 94): dwóch młodych mężczyzn i nastolatek z Białegostoku, młody mężczyzna i mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, starsza kobieta, kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, młoda kobieta, dwóch mężczyzn i trzy kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego, dziecko i młoda kobieta z powiatu monieckiego, dwóch mężczyzn w sile wieku i dwie starsze kobiety z powiatu łomżyńskiego, dwie kobiety i mężczyzna w sile wieku oraz dziecko z Łomży.

Sytuacja w Suwałkach:

Leave a Reply