W całym województwie do 82 wzrosła liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W mieście Suwałki nadal nie odnotowano przypadków zachorowań.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Kolejni chorzy (04.04) to: mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku; młody mężczyzna z Białegostoku, wrócił z Wielkiej Brytanii, izolacja domowa; mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa; młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa; młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa; młody mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa; mężczyzna w sile wieku z Łomży, hospitalizowany w szpitalu w Łomży; kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa.


Chorzy to między innymi: kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa; starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa; starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku; mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku; mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, z kwarantanny domowej; dziecko z Łomży,  z kwarantanny domowej; nastolatek z Łomży, z kwarantanny domowej; mężczyzna sile wieku, powiat bielski, hospitalizowany w szpitalu w Bielsku Podlaskim.

Kolejni chorzy z 3 kwietnia to: młody mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa; starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa; młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa; młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa; nastolatek z Łomży, izolacja domowa, decyzję o ewentualnej hospitalizacji podejmie w najbliższym czasie lekarz; starszy mężczyzna z Łomży, izolacja domowa; mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Łomży; starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowana w Szpitalu Wolskim w Warszawie.

Dodaj komentarz