Wśród kibiców na meczach Ślepska Malow Suwałki nie brakowało i wybitnie nieletnich fanów siatkówki. Dopingowali, emocjonowali się, ale też świetnie bawili dzięki animatorom i specjalnemu kącikowi dla dzieci. Utrzymać zainteresowanie najmłodszych przez trwające nieraz i pięć setów spotkanie to niełatwa sprawa, zatem powodzeniem cieszyły się kolorowanki, ciekawe zadania i zabawy.

Teraz, choć sezon PlusLigi został oficjalnie zakończony, pracownicy klubu MKS Ślepsk Malow Suwałki nie zapominają o wielbicielach siatkówki i na swoim fanpage’u na FB podsuwają rozmaite zagadki, zabawy, inspiracje.

Tym razem do sportowego łamania głowy zapraszają najmłodszych fanów piłki siatkowej. „Biało-Niebieskie Łamigłówki #1” to zbiór przeróżnych inspirujących pomysłów, które przypomną emocje towarzyszące meczom, utrwalą rozmaite wiadomości związane z tą dyscypliną sportu, zachęcą do twórczego działania.

Wymyślanie zabawnych historii to dziedzina, w której kilkulatkowie nie mają sobie równych. Prócz tego będzie można popisać się talentem rysowniczym, sprawdzić swoje umiejętności łamacza szyfrów, poćwiczyć spostrzegawczość.

Wystarczy drukarka i już możemy powiedzieć, że mamy plan na miłe chwile spędzone pod znakiem siatkówki. Materiały pobrać można ze strony klubu (https://slepsksuwalki.pl/media/bialo-niebieskie-lamiglowki.pdf), a po uzupełnieniu sfotografować i wysłać na adres media@slepsk.suwalki.pl lub za pośrednictwem klubowej strony na Facebooku (https://www.facebook.com/SlepskSuwalki/).

Leave a Reply