W czwartek (24 września) w wyniku przeprowadzonego testu na obecność koronawirusa został on wykryty u Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk. Prezydent czuje się dobrze i przebywa w domu.

W związku z objawami typu: kaszel, dreszcze, bóle mięśni i niewysoka gorączka – utrzymującymi się od kilku dni prezydent Suwałk podjął decyzję o przeprowadzeniu prywatnego testu na obecność koronawirusa. Otrzymany dziś wynik potwierdził zakażenie COVID-19. Czesław Renkiewicz od 23 września przebywa w domu.

O wszystkim został powiadomiony suwalski sanepid, który podejmie dalsze kroki i działania w tej sprawie.

2 KOMENTARZE

  1. Życzę panu Renkiewiczowi szybkiego powrotu do zdrowia. Zawsze sprawiał wrażenie człowieka zdrowego i pełnego energii, więc nie powinno to zająć dużo czasu. I zalecam ograniczenie noszenia maseczek do minimum – są bardzo niezdrowe – ograniczają poziom tlenu, obciążają dodatkowo serce, gdy utrudnione jest oddychanie i powodują wtórne wdychanie zebranych wewnątrz maseczek, wydychanych przez nas bakterii, grzybów i innych wyziewów.
    Koronawirusy są z nami od lat. jest ich wiele i są rodzajem sezonowej grypy. Koronawirus nie zabija. Umieraja tylko ludzie, którzy mają tzw. choroby towarzyszące (płuca, serce, itp.) Grypa te choroby pogarsza i stąd biorą się kłopoty. Poza tym, nie ma wiarygodnych testów na wyizolowanie i stwierdzenie obecności wirusa SARS-CoV-2, który powoduje tzw. chorobę Covid-19. Nawet twórca używanego obecnie RT-PCR testu, laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii w 1993 roku, Kary Mullis, opublikował informację, że ten test nie nadaje się do stwierdzenia i diagnozy Covid-19. Ukazuje natommiast obecność fragmentów RNA, które mogą być fragmentami mieszanki różych wirusów grypy. Przy tym brak tych fragmentów nie oznacza, że ktoś nie jest chory, a ich obecność nie oznacza, że ktoś choruje na Covid-19.
    Większość ludzi przechodzi zakażenie koronawirusem bezobjawowo lub z lekkimi objawami, więc bądźmy wszyscy dobrej myśli. Hydroxychlorochina z cynkiem i witamina C zatrzymują rozwój choroby. Niestety są zwalczane przez wielkie firmy farmaceutyczne, które spodziewają się zarobić miliardy na innych lekach i szczepionkach.
    Więcej nt tzw. „pandemii” tutaj:
    https://regionpojezierze.com/2020/09/24/gdzie-ta-pandemia-oficjalne-dane-statystyczne-ujawniaja-klamstwa-mediow-i-korupcje-wladz/

Leave a Reply