Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw. Film w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie można obejrzeć od 9 października.

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko.

Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.‍

Fot. Materiały dystrybutora

„Genialna historia, która pozostaje w głowie na długo po napisach końcowych”. Leslie Felperin, The Hollywood Reporter

Film Seana Durkina na ekrany kin wejdzie 9 października. A u nas już dzisiaj można wygrać 2 pojedyncze bilety na dowolny pokaz „Gniazda” w Cinema Lumiere w Suwałkach. Wystarczy do 3 października do godz. 10.00 wysłać do nas maila: redakcja@niebywalesuwalki.pl z odpowiedzią na pytanie: Co łączy Juda Law z Hogwartem? Zwycięzców wylosujemy. Bilety wygrywają: Anna Makarewicz oraz Natalia Krejpcio-Szyszko.

Leave a Reply