Tysiąc pięćdziesiąt trzy kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w regionie i szesnaście zgonów – to najnowszy bilans przebiegu pandemii w województwie podlaskim.

Zakażeni to: 398 osób z Białegostoku – 397 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana, 147 osób z pow. białostockiego – 145 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane, 70 osób z Łomży w izolacji domowej, 68 osób z pow. hajnowskiego – 63 w izolacji domowej, 5 hospitalizowanych, 66 osób z pow. sokólskiego – 65 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana, 51 osób z pow. bielskiego – 48 w izolacji domowej, 3 hospitalizowane, 43 osoby z pow. wysokomazowieckiego – 42 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana, 38 osób z Suwałk – 36 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane, 34 osoby z pow. łomżyńskiego w izolacji domowej, 24 osoby z pow. siemiatyckiego – 21 w izolacji domowej, 3 hospitalizowane, 21 osób z pow. kolneńskiego – 18 w izolacji domowej, 3 hospitalizowane, 19 osób z pow. monieckiego – 18 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana, 18 osób z pow. zambrowskiego – 17 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana, 17 osób z pow. grajewskiego w izolacji domowej, 15 osób z pow. sejneńskiego – 13 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane, 13 osób z pow. augustowskiego – 11 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane, 11 osób z pow. suwalskiego – 10 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 14003 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiały do tej pory 3002 osoby.

Osoby zmarłe to: kobieta w wieku 96 lat, mieszkanka Białegostoku; mężczyzna w wieku 74 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, kobieta w wieku 84 lat, mieszkanka Białegostoku, mężczyzna w wieku 88 lat, mieszkaniec Białegostoku, mężczyzna w wieku 80 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, mężczyzna w wieku 96 lat, mieszkaniec Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku, mężczyzna w wieku 68 lat, mieszkaniec Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku, mężczyzna w wieku 83 lat, mieszkaniec Białegostoku, mężczyzna w wieku 76 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, mężczyzna w wieku 84 lat, mieszkaniec Białegostoku, mężczyzna w wieku 68 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku, mężczyzna w wieku 61 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, kobieta w wieku 81 lat, mieszkanka powiatu kolneńskiego, mężczyzna w wieku 74 lat, mieszkaniec powiatu sejneńskiego, kobieta w wieku 62 lat, mieszkanka powiatu hajnowskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Białymstoku, mężczyzna w wieku 68 lat, mieszkaniec powiatu siemiatyckiego, hospitalizowany w Szpitalu w Białej Podlaskiej. Wszyscy chorzy mieli tzw. „choroby współistniejące”.

1 KOMENTARZ

  1. Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

    Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com || i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

    Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Leave a Reply