Tym razem w kategorii Młodzicy suwalscy badmintoniści zdobyli brązowy medal  i wywalczyli trzecie miejsce podczas Klubowych Mistrzostw Polski — Drużyn Mieszanych 2020.

Brązowe medale, trzecie miejsce zdobyli suwalscy badmintoniści w składzie: Wiktoria Banaszewska, Weronika Stankiewicz, Aleksandra Wilczewska, Aleksandra Wasilewska, Jan Szeszko, Dominik Ułanowicz, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Derda.

Mecz o trzecie miejsce — miejsce na podium mistrzostw zapewniło nam zwycięstwo 3:1 z UKS Korona Pabianice. Mecz rozpoczęliśmy od przegranego pojedynku Jana Szeszki w grze pojedynczej z Kamilem Markusem. Kolejna gra pojedyncza i w meczu remis — Weronika Stankiewicz pokonała Klaudię PŁUSA.

Trzecie starcie to debel chłopców Jan Szeszko/Dominik Ułanowicz, chłopcy pewnie pokonali parę Szymon Gwiazda/Kamil Markus. Nie zawiodły też deblistki Wiktoria Banaszewska/Aleksandra Wilczyńska, które pokonały dziewczyny z Pabianic 2:0 (21:14 i 21:17). Trzeci punkt i podium mistrzostw Polski dla Suwałk.

To kolejny sukces badmintonistów Suwalskiego Klub Badmintona, na których piersiach zawisły brązowe medale Drużynowych Mistrzostw Polski — Drużyn Mieszanych w Badmintonie w 2020 roku.

Nie powiodło się niestety badmintonistom SKB w Kat. Juniorzy. Zajęli w mistrzostwach czwarte miejsce. Mecz o brązowy medal mistrzostw badmintoniści SKB Suwałki przegrali 1:3 z zespołem BENINCA UKS Feniks KK. Nie powiodło się także badmintonistom w kat. Juniorzy Młodsi. Suwalczanie zajęli dopiero 10. miejsce.