Nowy etap inwestycji Piano Park to ambitne przedsięwzięcie i najwyższe standardy budownictwa apartamentowego.

Materiał partnera.

Racis Development Sp. z o. o. to suwalska firma znana z wysokiej jakości budownictwa apartamentowego. Od wielu lat z sukcesami realizuje ambitne projekty i wyznacza nowe trendy w branży deweloperskiej. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Racis Development uruchomił kolejny etap inwestycji Piano Park i otrzymał prestiżową nagrodę Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w kategorii Inwestor 2020 roku.

Inwestycja Piano Park to połączenie doświadczenia, jakości i prestiżu w budownictwie apartamentowym. Można powiedzieć, że przy ulicy Rotmistrza Pileckiego powstaje jeden z najambitniejszych projektów deweloperskich w naszym mieście i regionie. Na przestronnych błoniach północnej części miasta developer uruchomił kolejny etap inwestycji Piano Park. Jak co roku inwestycje Racis Development zbierają wiele prestiżowych nagród, tym razem prezes Szymon Racis odebrał ogólnopolską, główną nagrodę w kategorii „INWESTOR 2020 ROKU”.

Mieszkańcy już mogą zakupić kolejne apartamenty, tym razem w budynku C Piano Park. Z 79 apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 25 metrów kwadratowych do 63 metrów kwadratowych można wybrać wymarzony apartament. Przestronne tarasy nawet do 103 metrów kwadratowych to mocny punkt w budownictwie Racis Development. Każdy znajdzie coś dla siebie – od niewielkiego mieszkania inwestycyjnego, po okazały apartament, który można stworzyć, łącząc wybrane jednostki apartamentowe w większą całość.

Większość apartamentów to wygodne mieszkania rodzinne, układy dwu- i trzy pokojowe, z których część zawiera wydzielone łazienki i odrębne toalety. W budynku realizowana jest przestronna hala garażowa, gdzie każdy będzie mógł zaparkować wygodnie auto. Na patio znajdzie się plac zabaw i fontanna, a w centralnym punkcie osiedla deweloper planuje ulokowanie 1,5 hektarowego parku z dużą, elegancką, podświetlaną fontanną, uroczymi alejkami, placami zabaw i napowietrzną siłownią. Podobny Park, ale mniejszy, Racis Development zrealizował na sąsiedniej inwestycji Chopina Park, gdzie już teraz można poczuć przedsmak przyszłego parku w Piano Park.

Więcej informacji udzieli:

Salon Sprzedaży Racis Development, www.pianopark.pl

tel. 87 566 33 27

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj