Okrzyknięty największą niespodzianką tego roku – „Sound of Metal” już od 26 lutego w Cinema Lumiere w Suwałkach.

Jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie.

W rolach głównych znakomici Riz Ahmed – z nominacją do Złotego Globu dla Najlepszego Aktora Dramatycznego i Olivia Cooke, a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser „Blue Valentine”.

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, zostaje doszczętnie zniszczone, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.

W naszym konkursie można wygrać 2 pojedyncze bilety na dowolny pokaz filmu „Sound of Metal” w Cinema Lumiere w Suwałkach. Wystarczy do 24 lutego do godz. 20.00 wysłać do nas maila: redakcja@niebywalesuwalki.pl z odpowiedzią na pytanie: Jakie jeszcze filmy poruszają temat utraty słuchu? Zwycięzców wylosujemy. Bilety wygrywają: Agata Truchel i Magdalena Naruszewicz.

Leave a Reply