Marcin Budynek dostał 4 widelce. Jego lokal jednym z najlepszych

0
559
Fot. źródło: Oficjalny fanpage lokalu Tawerna Fisza Concept

Augustowska Tawerna Fisza Concept by Marcin Budynek to jeden z wyróżnionych lokali w regionie. W ogólnopolskim katalogu 100 najlepszych restauracji w 2020 roku Tawerna otrzymała 4 widelce w pięciostopniowej skali.

Pozostałe, nagrodzone lokale w województwie podlaskim znajdują się w Białymstoku, Białowieży, Łomży, Sokółce, Siemiatyczach i Turośni Kościelnej. Uwagę recenzentów – inspektorów przykuły m. in.: Majątek Howieny, Regionalna Restauracja Żubrówka, Karczma pod Sokołem, Folwark Księżnej Anny.

Nagroda Poland 100 Best Restaurants w ręce Marcina Budynka i jego załogi trafiła po raz kolejny.

W 2020 roku anonimowi inspektorzy odwiedzili i ocenili 711 restauracji. Na listę trafiły miejsca godne uwagi. Punkty przyznane zostały za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” – na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping.

Katalog restauracji tworzony jest od 2011 roku. Wówczas tytuł najlepszej restauracji w Polsce przypadł restauracji Belvedere z Warszawy. W zestawieniu 2020 wygrała również warszawska La Brasserie Moderne mieszcząca się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Leave a Reply