Reklama

Marcin Budynek dostał 4 widelce. Jego lokal jednym z najlepszych

Data:

- Reklama -

Augustowska Tawerna Fisza Concept by Marcin Budynek to jeden z wyróżnionych lokali w regionie. W ogólnopolskim katalogu 100 najlepszych restauracji w 2020 roku Tawerna otrzymała 4 widelce w pięciostopniowej skali.

Pozostałe, nagrodzone lokale w województwie podlaskim znajdują się w Białymstoku, Białowieży, Łomży, Sokółce, Siemiatyczach i Turośni Kościelnej. Uwagę recenzentów – inspektorów przykuły m. in.: Majątek Howieny, Regionalna Restauracja Żubrówka, Karczma pod Sokołem, Folwark Księżnej Anny.

Nagroda Poland 100 Best Restaurants w ręce Marcina Budynka i jego załogi trafiła po raz kolejny.

W 2020 roku anonimowi inspektorzy odwiedzili i ocenili 711 restauracji. Na listę trafiły miejsca godne uwagi. Punkty przyznane zostały za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” – na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping.

Katalog restauracji tworzony jest od 2011 roku. Wówczas tytuł najlepszej restauracji w Polsce przypadł restauracji Belvedere z Warszawy. W zestawieniu 2020 wygrała również warszawska La Brasserie Moderne mieszcząca się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Pod naszym patronatem: Sąsiedzi przy stole, czyli degustacje w strugach deszczu

Motywem przewodnim IX Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego „Sąsiedzi przy stole”,...

Suwałki będą miały swój deser. Właśnie trwa międzynarodowy konkurs kulinarny

Konkurs na deser "Pogodne Suwałki" to tylko jedna z...

Marcin Budynek gotuje z uczniami

Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach już po raz...
%d bloggers like this: