W tym sezonie pogoda na stokach wyjątkowo dopisała. Cóż z tego, skoro przez większość czasu były one niedostępne. Mamy jednak dobrą wiadomość dla narciarzy i snowboardzistów – WOSiR „Szelment” w Jeleniewie i ośrodek „Dąbrówka” w Suwałkach uruchamiają działalność w piątek, 12 lutego od godz. 10.00.

W „Szelmencie” stoki i wypożyczalnia dostępne będą bez ograniczeń – jednak z zachowywaniem dystansu, noszeniem maseczek oraz stałą dezynfekcją rąk. Na odwiedzających czeka snowpark (dla fanów freestyle’u) oraz 10 tras narciarskich o różnej skali trudności – niebieskie, czerwona i czarna, a także specjalny tor śnieżno-lodowy do snowtubingu. Restauracja w ośrodku nie działa, ale na amatorów białego szaleństwa czekać będzie foodtruck.

Z kolei „Dąbrówka” zaprasza na stok i do wypożyczalni w godzinach 10 – 21. Również i tutaj bar będzie nieczynny. W związku z koniecznością wprowadzenia reżimu sanitarnego obowiązują zasady: zasłaniaj nos i usta, pamiętaj o dezynfekcji rąk; zachowaj dystans zarówno przed wypożyczalnią, jak i przy kasie (w wypożyczalni jednocześnie mogą znajdować się tylko 2 osoby).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj