Reklama

Masz pomysł na biznes, weź udział w konkursie

Data:

- Reklama -

Runda T to konkurs, dzięki któremu utalentowane osoby z sektora wysokich technologii i branży kreatywnej mogą uzyskać pomoc i wsparcie finansowe w realizacji swoich pomysłów, poprzez bezpośrednie spotkanie z potencjalnym inwestorem. Termin zgłoszeń upływa 20 czerwca.

Główne założenia konkursu to: wyszukiwanie talentów technologicznych, wsparcie merytoryczne i kapitałowe, pomoc w wejściu na rynek.

Runda T to konkurs skierowany głównie do projektów zaawansowanych, będących na etapie poszukiwania inwestora na realizację, ale również koncepcyjnych. Do wydarzenia mogą zgłosić się także przedsiębiorcy prężnie rozwijający swoje firmy, mający pomysł na wprowadzenie innowacyjnego produktu, czy usługi i szukający źródeł finansowania. Nie ma górnej granicy wieku. Każdy przedsiębiorca związany z województwem  podlaskim lub warmińsko-mazurskim może wziąć udział.

Konkursowe projekty należy zgłaszać w czterech kategoriach:

Runda T Pandemic idea, koncepcja, gotowy projekt stanowiący rozwiązanie problemów społecznych związanych z sytuacją wybuchu pandemii w kraju i na świecie. Kategoria stanowi odpowiedź na sytuację na świecie związaną z pandemią COVID-19.

Runda T Concept projekty z różnych dziedzin, które są pomysłami niezrealizowanymi lub w trakcie realizacji na wczesnym stadium rozwoju. Do tej kategorii mogą być zgłoszone projekty koncepcyjne.

Runda T Science projekty naukowe nowego wynalazku/produktu/usługi, które są nowym rozwiązaniem technicznym związanym z wykorzystaniem nowoczesnej technologii lub innowacyjnej metodologii. Kategoria skierowana do projektów naukowych z genezą powstania w środowisku naukowym, akademickim lub wynalazczym.

Runda T Open idea, koncepcja pracy, rozwiązanie związane z nowoczesną technologią z dowolnej dziedziny i na każdym etapie przygotowania.

Autorzy pięciu najlepszych projektów z każdej z nich zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiet bezpłatnych szkoleń. Prezentacje finałowe będą przedstawiane w formule elevator pitch. W ciągu 3 minut finaliści będą musieli przekonać inwestorów zasiadających w kapitule do swojego pomysłu. Nagrodami w konkursie nie są pieniądze, lecz statuetki – wartość dodaną stanowi możliwość bezpośredniej prezentacji pomysłu gremium inwestorów. w Tym roku w składzie kapituły finałowej znalazły się fundusze inwestycyjne: AgriTech Hub ASI Sp. z o.o., Invento Capital Sp. z o.o., YouNick Mint Venture Capital, LT Capital / 156 Capital sp. z o.o., VC Link Sp. z o.o., Spinaker Alfa Sp. z o.o., Czysta3.vc Sp. z o.o., ABAN Fund Sp. z o.o., Infini ASI Sp. z o.o., ZASI Bitspiration Booster Sp. z o.o.

Współorganizatorem Rundy T jest Województwo Podlaskie. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Więcej informacji o Rundzie T na stronie http://technotalenty.pl/rundat2020/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane