– Mamy zespół mocniejszy niż w ubiegłym sezonie – powiedział podczas czwartkowego (17.06) spotkania w hali Suwałki Arena Andrzej Kowal, trener Ślepska Malow Suwałki, podsumowując sezon 2020/2021 i mówiąc o siatkarskich celach na kolejny.

Ślepsk Malow Suwałki zakończył rozgrywki na 7. miejscu, spełniając tym samym oczekiwania sportowe, aby znaleźć się w połowi tabeli. Czy uda się sukces powtórzyć lub zająć wyższą lokatę? Trener Andrzej Kowal zapowiada grę na wyższym poziomie dzięki wzmocnieniu siły ataku, ale jak podkreśla – liga poprzez transfery i rotacje zawodników stała się bardziej wyrównana. – Nasz nowy zespół jest naprawdę dobry. O sukcesie decyduje stabilizacja w składzie, a u nas podstawowi zawodnicy, którzy mieli największy wkład w wynik zespołu, zostali – dodał A. Kowal.

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk o poprzednim sezonie siatkarskim:

Wojciech Winnik, prezes MKS Ślepsk Malow Suwałki:

W czasie konferencji prasowej zostały podpisane umowy sponsorskie, przedłużające finansowanie drużyny przez firmy Ślepsk z Augustowa i Malow z Suwałk. Jak powiedział prezes klubu, Wojciech Winnik – utrzymanie wsparcia sponsorów to jeden z sukcesów trudnego sezonu, w czasie którego zawodnicy grali przy pustych trybunach ze względu na pandemiczne obostrzenia.

Michał Wiszniewski, stocznia Ślepsk, sponsor tytularny:

Henryk Owsiejew, Malow, sponsor tytularny:

Roman Kaleta, prezes zarządu spółki Malow:

Andrzej Kowal, trener drużyny Ślepsk Malow Suwałki:

Fot. Niebywałe Suwałki

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj