Zakończyła się I edycja wyjątkowego plebiscytu – BELFER 2021, w którym przez kilka miesięcy studenci i absolwenci suwalskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej wybierali swojego ulubionego wykładowcę. Łącznie oddali ponad 1500 głosów.

Plebiscyt rozpoczął się w styczniu. Studenci zgłaszali swoich kandydatów, spośród których osoby z największą liczbą zgłoszeń lub wskazane przez Samorząd Studencki przechodzili do „rankingowej drabinki”… Tu mierzyli się ze swoim kolegami i koleżankami z kierunku, a następnie Wydziału, a głosowanie odbywało się na kanałach social media Uczelni.

Po kilkunastu, często niezwykle zaciętych pojedynkach poznaliśmy wreszcie zwycięzców – ulubionych BELFRÓW na każdym z Wydziałów:

Wydział Politechniczny: dr inż. Anna Krupa
Wydział Ochrony Zdrowia: mgr Katarzyna Zackiewicz
Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny: dr Andrzej Nikitorowicz

W wielkim finale najwięcej głosów zdobyła mgr Katarzyna Zackiewicz i to właśnie wykładowczyni ratownictwa medycznego została BELFREM 2021! Mgr Katarzyna Zackiewicz jest wykładowcą od niemal 4 lat i absolwentką suwalskiej Uczelni. Na co dzień pracuje również w Zespołach Ratownictwa Medycznego oraz Szpitalnym Oddziale Ratunkowych.

Uroczyste wręczenie statuetek dla trójki finalistów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022. Wtedy też rozpocznie się II edycja plebiscytu.

Leave a Reply