„Czarna owca”, filmowa produkcja TVN Grupa Discovery, w Cinema Lumiere w Suwałkach od 13 sierpnia. To słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie, w której każdy z bohaterów musi niespodziewanie na nowo poukładać swoje życie.

„Czarna owca” w reżyserii Aleksandra Pietrzaka to ciepła i wzruszająca historia w nowatorskiej formie – opowiedziana oczami młodego youtubera. Na ekranie zobaczymy między innymi Arkadiusza Jakubika, Magdalenę Popławską i Kamila Szeptyckiego.

Magda (Magdalena Popławska) i Arek (Arkadiusz Jakubik) tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem (Włodzimierz Press). Mieszkają z synem Tomkiem (Kamil Szeptycki), który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią (Agata Różycka). Pozornie wszystko jest w porządku – typowa rodzina. A jednak…

Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arek od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomek – popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje… Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście?

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz tego filmu w Cinema Lumiere w Suwałkach. Wystarczy do 11 sierpnia do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: W jakich filmach mogliśmy obejrzeć duet Jakubik – Popławska? Zwycięzców wylosujemy. Bilety wygrywają: Andrzej Orłowski i Małgorzata Wasilewska.

Leave a Reply