W dniach 17-18 września odbędzie się XII Memoriał Józefa Gajewskiego! Do Suwałk zawitają drużyny rywalizujące na co dzień w PlusLidze oraz aktualny Mistrz Ukrainy. Wydarzenie będzie miało bardzo symboliczny wymiar, bowiem do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” powrócą kibice.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje tym samym, że sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie miała charakter wyłącznie stacjonarny i nie będzie prowadzona elektronicznie. Warto dodać, że publiczność zgromadzona w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” będzie mogła wypełnić obiekt do 75% jego pojemności.

Wejściówki na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będą sprzedawane w formie biletów całodniowych, a ich cena to 10 złotych za dzień. Nie obowiązują przy tym zniżki i rabaty, a dzieci do lat 7 mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie, z zaznaczeniem braku miejsca siedzącego.

Przedsprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie prowadzona w dniach 15-16 września, od godziny 15:00 do 17:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego w pierwszym dniu wydarzenia rozpocznie się o godzinie 14:00, a w drugim dniu o godzinie 11:00, również w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć poniżej:

XII Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj