Teatr Form Czarno-Białych PLAMA szuka aktorów. Jak wyrazić siebie, czyli ZAPLAMUJ swoje życie i dołącz do zespołu teatralnego z 25-letnią historią. Teatr Form Czarno-Białych PLAMA oferuje bezpieczne miejsce na indywidualną ekspresję z mnóstwem przestrzeni dla każdego w wieku 15-20 lat. Zapisy telefoniczne lub mailowe do 11 października 2021 r.

Chcesz lepiej poznać siebie i siłę grupy wsparcia, język teatru i nowe sposoby uczenia się przez porażkę, a także rozwijać kreatywność, spontaniczność, komunikację, rozluźnić ciało i umysł, tworzyć wydarzenia teatralne oraz trenować inne umiejętności, które mają znaczenie w życiu zawodowym i prywatnym? Teatr Form Czarno- Białych PLAMA działający pod profesjonalna opieką instruktorki teatralnej i reżyserki Mirosławy Krymskiej, oferuje bezpieczne miejsce na indywidualną ekspresję z mnóstwem przestrzeni dla każdego w wieku 15-20 lat.

Zapisy telefoniczne (87 563 85 26,  669 497 333) lub mailowe na adres na adres mailowy miroslawa.krymska@soksuwalki.eu do 11 października 2021 r.

Leave a Reply