W świąteczny nastrój 10 grudnia o godz. 19.00 wprowadzą nas największe bożonarodzeniowe hity i najpiękniejsze zagraniczne i polskie kolędy w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza. W programie także utwory klasyczne: Suita Z czasów Holberga Edwarda Griega, op.40 , cz. 1, A i Serenada na smyczki E-dur op. 22, cz. 1, 2, 3 Antoniego Dworzaka.

Na kilka dni przed świętami warto się na chwilę zatrzymać i głęboko odetchnąć bożonarodzeniową atmosferą. Przedświąteczny czas umili melomanom grudniowy koncert Suwalskiej Orkiestry Kameralnej z udziałem solistek Studia Piosenki „Świetlik” pod opieką Emila Kulbackiego, instruktora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Utwory przywołają na myśl obrazy prószącego śniegu, kolorowych prezentów oraz zapach choinki. Najpiękniejsze melodie, kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu muzyków Suwalskiej Orkiestry Kameralnej przeniosą nas do magicznego czasu, do którego tęsknimy cały rok.

Koncert odbędzie się w piątek, 10 grudnia o godz. 19.00 w Sali im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 30 zł do nabycia online na www.bilety.soksuwalki.eu oraz w kasie biletowej SOK. Z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%.

W naszym konkursie jeden z czytelników może wygrać zaproszenie dla 2 osób na ten koncert. Na maile: redakcja@niebywalesuwalki.pl czekamy do 8 grudnia do godz. 16.00. W tytule prosimy wpisać hasło: Świąteczny koncert klasyczny, a w treści – swoje imię i nazwisko. Zwycięzcę wylosujemy. Zaproszenie wygrywa Elżbieta Wowak.

Świąteczna Filharmonia Suwałk – Koncert klasyczny w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj