Reklama

V Suwalski Salon Sztuki. Wystawa w lipcu 

Data:

- Reklama -

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza artystów związanych z Suwałkami i Suwalszczyzną do wzięcia udziału w piątej już edycji Suwalskiego Salonu Sztuki. Mogą zgłaszać się twórcy uprawiający malarstwo, rysunek, grafikę, fotografię, rzeźbę, tworzący filmy wideo, instalacje, obiekty oraz prace intermedialne. Zbiorowa wystawa odbędzie się w galerii „Chłodna 20” w lipcu 2022 r. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 maja 2022 r.

Wystawa planowana na lipiec ma prezentować najnowsze dokonania czynnych artystycznie malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników, filmowców oraz fotografików z miasta i regionu. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w odnowionej Galerii Sztuki Współczesnej „Chłodna 20”, mieszczącej się w centralnym punkcie miasta. Wystawie będzie towarzyszył bogato ilustrowany katalog.

Udział w V Suwalskim Salonie Sztuki jest nieodpłatny. Prace nadsyłać mogą osoby pełnoletnie czynnie uprawiające sztukę (absolwenci i studenci wyższych uczelni artystycznych). Wystawa jest adresowana do artystów obecnie mieszkających lub urodzonych w następujących powiatach: suwalskim, augustowskim, sejneńskim, gołdapskim i oleckim. Prace zgłaszane na wystawę nie mogły powstać wcześniej niż w styczniu 2020 roku.

Szczegóły oraz dokumenty – regulamin i karta zgłoszenia – są dostępne na stronie internetowej SOK. Organizatorem V Suwalskiego Salonu Sztuki jest Suwalski Ośrodek Kultury.

Suwalski Salon Sztuki 2015, fot. arch. Niebywałych Suwałk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Nastrojowo, przebojowo, energetycznie – Varius Manx i Kasia Stankiewicz wystąpili w SOK-u

Listopad w SOK-u stoi pod znakiem świetnych koncertów, czego...

Niedzielny koncert bluesowy w SOK-u. Jamiah Rogers zachwycił suwalską publiczność

Tradycją stało się już, że późną jesienią bluesfani mogą...

Miłość w kolorze blue. Niedzielny koncert Korteza w Suwalskim Ośrodku Kultury

Nieczęsto trasy koncertowe gwiazd mają swój przystanek w Suwałkach,...

W tym tygodniu: Młody jazz, blues i inne atrakcje

Instytucje, ośrodki i domy kultury z Suwałk, Sejn, Wigier,...