Nominowana do Oscara Jessie Buckley („Córka”, „Czarnobyl”) w trzymającym w napięciu filmie Alexa Garlanda („Ex Machina”, Anihilacja”) pt. „Men” w Cinema Lumiere już od 3 czerwca.

Najnowsza produkcja studia A24, które dało nam „Dziedzictwo. Hereditary”, „Midsommar. W biały dzien” i „Lighthouse” to intrygująca, gęsta, pełna mrocznych tajemnic opowieść o młodej kobiecie, która próbuje uciec przed prześladującymi ją po śmierci męża wspomnieniami.

Po tragicznej śmierci męża Harper (Jessie Buckley) wyjeżdża na samotne wakacje do przepięknej angielskiej posiadłości, gdzie ma nadzieję pozbyć się prześladujących ją wspomnień. Jednak ktoś lub coś z okolicznych lasów nie daje jej spokoju. Narastający niepokój młodej kobiety zaczyna przeradzać się w prawdziwy koszmar, który wypełnią jej najbardziej przerażające wspomnienia i lęki.

Genialna Jessie Buckley i rewelacyjny Rory Kinnear we wszystkich swoich wcieleniach (…) To najbardziej niepokojący film utalentowanego Alexa Garlanda. David Rooney, The Hollywood Reporter

Film bardzo dobrze oceniany przez krytyków, z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz filmu MEN w Cinema Lumiere. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 1 czerwca do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl prawidłową odpowiedź na pytanie: W jakich filmach o przygodach Jamesa Bonda zagrał Rory Kinnear? Bilety wygrywają: Aneta Wierzchowska i Małgorzata Wasilewska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj