Reklama

Sukces Studia Piosenki Świetlik w Grajewie

Data:

W niedzielę, 15 maja w Grajewskim Centrum Kultury odbyła się kolejna, XXVIII edycja Regionalnego Konkursu Piosenki. Na scenie zaprezentowały się talenty wokalne z północno-wschodniej Polski. Wśród finalistów znalazły się wokalistki szkolące umiejętności pod opieką Emila Kulbackiego w działającym w SOK Studiu Piosenki „Świetlik”.

W kategorii II 10-12 lat I miejsce zdobyła Maja Krzyżewska, w kategorii IV 17-21 lat I miejsce wywalczyła Julia Staśkiewicz. Jury konkursu wyróżniło także Aleksandrę Krawczyk (w kategorii II (10-12 lat). W konkursie wzięli również inni reprezentanci Studia Piosenki Świetlik: Miłosz Bobrowski, Amelia Niedźwiecka i Helena Taudul-Łobacz.

Wkrótce w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędą się Konfrontacje Talentów Wokalnych ŚWIETLIK 2022. To już szesnasta edycja wydarzenia, które przyciąga aspirujących młodych wokalistów z Suwałk i Suwalszczyzny. Zdobywcy pierwszych miejsc mogą liczyć na szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod kierunkiem doświadczonego instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Konfrontacje odbędą się w najbliższy piątek, 20 maja w Sali kameralnej SOK przy ul. Papieża Jana Pawła II 5 w Suwałkach. Start od godz. 10.00. Wstęp wolny.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zbliża się Suwałki Blues Festival Extra Ladies Night. Trwa sprzedaż biletów

Suwałki Blues Festival Extra Ladies Night to specjalny koncert,...

Nad Wigry powraca muzyka. Wigrosfera w połowie lipca

Trzecia edycja Festiwalu "Wigrosfera" odbędzie się 15 i 16...

Wkrótce rozpoczną się zapisy na „Lato w teatrze”, czyli półkolonie letnie w SOK

Wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty twórcze (w ramach programu Instytutu Teatralnego...

Wielki finał V edycji Soulwałki Gospel Workshop

Trzydniowe warsztaty śpiewu gospel w Suwalskim Ośrodku Kultury to...
%d bloggers like this: