Reklama

Sukces Studia Piosenki Świetlik w Grajewie

Data:

- Reklama -

W niedzielę, 15 maja w Grajewskim Centrum Kultury odbyła się kolejna, XXVIII edycja Regionalnego Konkursu Piosenki. Na scenie zaprezentowały się talenty wokalne z północno-wschodniej Polski. Wśród finalistów znalazły się wokalistki szkolące umiejętności pod opieką Emila Kulbackiego w działającym w SOK Studiu Piosenki „Świetlik”.

W kategorii II 10-12 lat I miejsce zdobyła Maja Krzyżewska, w kategorii IV 17-21 lat I miejsce wywalczyła Julia Staśkiewicz. Jury konkursu wyróżniło także Aleksandrę Krawczyk (w kategorii II (10-12 lat). W konkursie wzięli również inni reprezentanci Studia Piosenki Świetlik: Miłosz Bobrowski, Amelia Niedźwiecka i Helena Taudul-Łobacz.

Wkrótce w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędą się Konfrontacje Talentów Wokalnych ŚWIETLIK 2022. To już szesnasta edycja wydarzenia, które przyciąga aspirujących młodych wokalistów z Suwałk i Suwalszczyzny. Zdobywcy pierwszych miejsc mogą liczyć na szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod kierunkiem doświadczonego instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Konfrontacje odbędą się w najbliższy piątek, 20 maja w Sali kameralnej SOK przy ul. Papieża Jana Pawła II 5 w Suwałkach. Start od godz. 10.00. Wstęp wolny.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Codzienność w malarskiej formie – wernisaż prac Jacka Świgulskiego w Starej Łaźni

Oddać codzienność – w jej bogactwie, różnorodności, wszelkie doświadczenia,...

Nowa naczelnik Wydziału Kultury i Sportu wybrana

W konkursie na stanowisko naczelnika w Wydziale Kultury i...

Żurkowski, Swiernalis, Ørganek – suwalski koncert w Suwalskim Ośrodku Kultury

Taki koncert wydarzyć się mógł tylko w Suwałkach! W...

Suwalski Ośrodek Kultury prowadzi nabór do pracowni

Początek roku szkolnego to doskonały moment, aby zapisać się...
%d bloggers like this: