Reklama

Umowa Ślepska Malow z Jakubem Ziobrowskim rozwiązana

Data:

- Reklama -

Jakub Ziobrowski nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron. 

25-letni atakujący jest siódmym siatkarzem, który opuszcza drużynę prowadzoną przez trenera Dominika Kwapisiewicza. Wcześniej klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o odejściach Bartłomieja Bołądzia, Josha Tuanigi, Łukasza Makowskiego, Piotra Łukasika, Kévina Klinkenberga i Mateusza Laskowskiego.

Ziobrowski dołączył do Ślepska Malow Suwałki z LUK Lublin, dokąd trafił z Projektu Warszawa. W sezonie 2021/2022 wystąpił w 8 meczach PlusLigi, w których zdobył 17 punktów (w tym 2 asy serwisowe i 2 bloki).

Dziękujemy Kubie za reprezentowanie barw naszego klubu. Podpisując z nim dwuletni kontrakt wiedzieliśmy, że to niezwykle utalentowany siatkarz, w którym stale drzemie duży potencjał, co wielokrotnie udowadniał m.in. na szczeblu juniorskim, gdzie na swojej pozycji był jednym z najlepszych zawodników na świecie. Rzeczywistość okazała się być jednak nie tak kolorową jak oczekiwaliśmy, a udzielony przez nas kredyt zaufania nie spłacił się, ponieważ na przestrzeni sezonu 2021/2022 nie byliśmy w stanie wykorzystać umiejętności Kuby w ligowej rywalizacji. Życzymy Kubie przede wszystkim dużo zdrowia, odnalezienia właściwej ścieżki, która ponownie wzniesie go na siatkarskie wyżyny oraz powodzenia w nowym klubie. – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Materiał prasowy: Biuro Prasowe MKS Ślepsk Malow Suwałki

Foto: Wojciech Otłowski

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Podopieczni SUKSS Suwałki trenują z biało-niebieskimi

Kacper Taudul, Mateusz Małyszko, Michał Jarmołowski oraz Oliwier Jurkun,...

Znamy plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023

Biało-niebiescy rozegrają kilka sparingów i wezmą udział minimum w...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli przygotowania do sezonu 2022/2023

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczy do...

Andreas Takvam zostaje w Ślepsku Malow Suwałki

Andreas Takvam, środkowy Ślepska Malow Suwałki, zostaje w klubie...
%d bloggers like this: