Biało-niebiescy wreszcie wygrali; Ślepsk Malow Suwałki – Skra Bełchatów 3:2

Data:

W rozegranym awansem meczu 25 kolejki PlusLigi drużyna Ślepska Malow Suwałki pokonała Skrę Bełchatów 3:2

Pierwszy set miał wyrównany charakter do stanu 19:19. Końcówka jednak należała do gości.

Zgoła odmienny przebieg miała druga odsłona. Biało-niebiescy szybko uzyskali przewagę, którą spokojnie oraz sukcesywnie powiększali do końca.

Jako że trzeci set padł łupem gości, a czwarty – gospodarzy, stało się jasne, że zwycięzcę wyłoni tie-break. Ze zdobycia dwóch punktów cieszyli się biało-niebiescy.

Podopieczni Dominika Kwapisiewicza mają zatem na koncie dwadzieścia dwa punkty i zajmują obecnie dwunaste miejsce w tabeli.

Następny mecz siatkarze Ślepska Malow rozegrają za tydzień (czwartek, 7 marca), kiedy to w Suwałki Arena podejmą Projekt Warszawa. Początek spotkania o godzinie 18:20.

Ślepsk Malow Suwałki – Skra Bełchatów 1:1 ( -21, 13, -18, 19, 10)

MVP: Bartosz Filipiak