Reklama

Lato z FlixBusem – prawie 100 kierunków bezpośrednio z Białegostoku. Przewóz roweru za 1 zł

Data:

- Reklama -

FlixBus, globalny lider traveltech oferujący wygodne i przystępne cenowo międzymiastowe połączenia, ogłosił rekordową liczbę kierunków na lato. W ofercie z Białegostoku pasażerowie znajdą bezpośrednie połączenia do blisko 100 miast. W cenie biletu przewoźnik gwarantuje darmowy transport bagażu o łącznej wadze do 27 kilogramów. Dodatkowo, w lipcu pasażerowie mogą zarezerwować transport roweru za symboliczną złotówkę.

FlixBus udostępnił podróżnym rekordową siatkę połączeń, która wzrosła o 15% w porównaniu do roku poprzedniego. Obecnie w ofercie jest 160 linii krajowych i zagranicznych, a ich liczba w najbliższych miesiącach wzrośnie. W szczycie sezonu pasażerowie mogą bezpośrednio z Białegostoku dotrzeć do 15 krajów, w tym m.in. Francji, Włoch, Słowenii czy Szwajcarii.

Polecane krajowe kierunki FlixBusa na wakacje z Białegostoku:

FlixBus umożliwia podróż do większości wakacyjnych miejscowości w Polsce. W ofercie znajdują się połączenia od Kołobrzegu po Gdańsk. Pasażerowie mogą korzystać z linii nocnych, co pozwala dotrzeć na miejsce z samego rana, z całym dniem na aktywności. W cenie biletu przewoźnik zapewnia darmowy transport bagażu podręcznego do 7 kilogramów oraz bagażu głównego do 20 kilogramów.

Wśród polecanych kierunków znajdują się m.in.:

• Kołobrzeg,
• Gdańsk,
• Kraków,
• Szklarska Poręba,
• oraz wiele więcej

Zagraniczne kierunki na wakacje z Białegostoku:

FlixBus oferuje łącznie 15 międzynarodowych kierunków bezpośrednio z Białegostoku, co pozwala podróżnym na wybór spośród różnorodnych destynacji, takie jak Słowacja, Holandia, Belgia czy Estonia. Pasażerowie mogą podróżować zielonym autobusem nawet do Finlandii z transferem promowym z Estonii, wszystko w jednym bilecie.

Dla fanów cieplejszych kierunków w tegorocznej siatce połączeń znalazły się:

• Como, Milan (Włochy)
• Lille (Francja)
• Dolný Kubín (Słowacja)
• Haga, Amsterdam, Rotterdam (Holandia)

Na tegoroczny sezon przygotowaliśmy dużo nowych i ciekawych kierunków, w samej Polsce pojawiło się blisko 30 miast, które wcześniej nie były dostępne w naszej siatce połączeń. Jestem przekonany, że każdy podróżujący znajdzie dla siebie wybrany kierunek. Można zwiedzić Polskę i wybrać się na jednodniowy city-break, można też pojechać nieco dalej na dłuższy urlop. W trakcie wakacji klienci FlixBusa mają do dyspozycji bezpośrednio z Białegostoku blisko 100 destynacji w 15 krajach. A z jedną lub dwoma przesiadkami, prawie cała kontynentalna Europa jest w zasięgu ręki. – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich.

Z FlixBusem na lotnisko

FlixBus oferuje bezpośrednie połączenia z Polski do 22 lotnisk w Europie. W kraju zielone autobusy dojeżdżają do 10 największych portów lotniczych, w tym lotniska Chopina w Warszawie, z którego pasażerowie mogą dotrzeć do blisko 180 miast w Polsce i Europie. FlixBus z warszawskiego lotniska kursuje ponad 80 razy dziennie.

W krajowej siatce połączeń znajdują się również lotniska w Gdańsku, Szczecinie, Nowym Dworze Mazowieckim, Zielonej Górze, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach, Krakowie oraz Rzeszowie. Podróżujący dalej mogą skorzystać z dojazdu do lotniska w Berlinie.

Komfort podróżowania

FlixBus to nowoczesny dostawca mobilności, którego średni wiek floty wynosi zaledwie 3 lata. Zielone autobusy posiadają szereg udogodnień na pokładzie takich jak: darmowe Wi-Fi, gniazdka elektryczne pod fotelami, toaletę na pokładzie, zwiększone miejsce na nogi oraz szczególnie ważną przy obecnych temperaturach klimatyzację. FlixBus oferuje również możliwość śledzenia położenia autobusu w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji mobilnej oraz opcję zmiany rezerwacji bez dodatkowych opłat do 15 minut przed odjazdem. W cenie biletu znajdzie się również możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego do 7 kilogramów oraz bagażu rejestrowanego do 20 kilogramów bez dodatkowych opłat.

Z rowerem na wakacje

FlixBus, wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w lipcu wprowadził specjalną promocję, dzięki której można zabrać ze sobą rower w podróż za symboliczną złotówkę. Aby to zrobić, wystarczy dodać swój jednoślad w zakładce „Pasażerowie” podczas dokonywania rezerwacji przejazdu. Autobusy FlixBusa są wyposażone w specjalne bagażniki rowerowe zamontowane na tyle pojazdów. W przypadku, gdy dana trasa nie jest obsługiwana przez autobus z bagażnikiem, można dokupić bagaż specjalny podczas rezerwacji. Wtedy rower zostanie przewieziony w luku bagażowym w specjalnym pokrowcu.

Pełna oferta przewoźnika dostępna jest na stronie internetowej www.flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane