Koncert „Wild Hunt Live”, będący częścią trasy koncertowej zespołu „Percival”, już w środę, 15 lutego o godz. 19.00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Jak zapowiadają członkowie grupy – w programie utwory, które znalazły się w grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

– Będą to koncerty wyjątkowe pod każdym względem: muzycznym i wizualnym, jako że do współpracy zaprosiliśmy dodatkowych muzyków, a także Teatr Avatar. Całość będzie okraszona specjalnie przygotowanymi animacjami, piękną scenografią i wspaniałym oświetleniem. Zapraszamy wszystkich fanów gry, a także miłośników dobrej muzyki i niesamowitych widowisk – zapewnia na oficjalnej stronie Percival.

Koncert w Białymstoku jest jednym z piętnastu występów w Polsce, które z pewnością docenią miłośnicy niezwykle popularnej gry ze stajni CD Projekt RED oraz wielbiciele słowiańskiej kultury.

Członkowie zespołu w trakcie występu będą ubrani w stroje stanowiące rekonstrukcję odzieży z okresu wczesnego średniowiecza. Artyści zagrają na dawnych instrumentach, których brzmienie jest doskonale znane fanom gry.

Percival lub jako nieco ostrzejsza wariacja – Percival Schuttenbach to zespół działający aktywnie na polskiej scenie od 1999 roku. Nie tylko wyróżnia się na festiwalach folkowych, ale i w gatunkach łączonych (np. projekt Równonoc), a także rekonstrukcjach historycznych na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach oraz inscenizacjach. Percival regularnie pojawia się na najważniejszych imprezach historycznych w Polsce, ma swoje fankluby nawet w Brazylii i Chinach!

Muzyka do gry Wiedźmin 3 – Dziki Gon została nagrodzona wieloma branżowymi nagrodami (w tym również za ścieżkę dźwiękową – statuetka MocArta 2015, Hollywood Music In Media Awards 2015 oraz Game Music Awards 2015), przyznanymi Percivalowi – obok głównych kompozytorów gry – Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego.

Aby wygrać zaproszenie dla 2 osób na koncert zespołu Percival w Białymstoku, wystarczy opowiedzieć na pytanie: Czy w Suwałkach można było usłyszeć grupę Perival na żywo? Jeśli tak, to kiedy? Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem do rezerwacji) prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl

Kto pierwszy, ten lepszy. Zwycięzcę poinformujemy mailem.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ.

Dodaj komentarz