„Ostry” koniec wakacji

0
339

 

Ostatniego dnia wakacji Suwałki odwiedził Adam Ostrowski – vel O.S.T.R. Producent muzyczny, raper, skrzypek przez wielu krytyków muzycznych określany jako najlepszy artysta hip – hopowy w Polsce. W Suwałkach zagrał koncert po raz pierwszy w swojej karierze.

– Przepraszam wszystkich suwalczan, że zajęło mi aż dziesięć lat, by odwiedzić wasze miasto – mówił O.S.T.R. – Suwałki zawsze kojarzyły mi się z zimnem z map pogodowych. Jestem tym bardziej zaskoczony, że jest tu tak gorąca atmosfera, a samo miasto piękne, zadbane i przyjazne – kontynuował.

O.S.T.R ma na swoim koncie aż trzynaście oficjalnie wydanych płyt. Niemal każda jego płyta okryła się złotem, niektóre nawet platyną. Jest najbardziej rozpoznawalnym raperem w Polsce, nie tylko w środowisku hip – hopowym. Współpracuje z wieloma znanymi muzykami ze Stanów Zjednoczonych oraz z zachodniej Europy. Jest także autorem soundtracków do takich filmów jak „Galerianki”, „Z Odzysku” czy „Blokersi”.

Adam przyzwyczaił swoich fanów do koncertów, które są przepełnione ogromną energią. Tak było i w tym przypadku. Niemal półtoragodzinny koncert był prezentacją jego największych hitów. Nie zabrakło też „stylu wolnego” – czyli wizytówki koncertowej Ostrego.  W koncercie udział wzięło blisko pięćset osób.

Koncert O.S.T.R.’a odbył się w ramach dwudniowej klubowej imprezy „Konfrontacje 3”. Przez dwa dni można było bawić się w rytmach muzyki rap, reggae, dancehall. Na scenie wystąpiły i lokalne zespoły: Donap, Żyt czy Średni Rap.

Kamil Sznel

Leave a Reply