Reklama

Magiczny dotyk. Masaż dobry na wszystko

Data:

- Reklama -

 

Chociaż  popularność korzystania z usług masażysty sukcesywnie rośnie, masaż wciąż kojarzy się z dobrem luksusowym. O ile to twierdzenie można śmiało przypisać zabiegom z górnej półki, nie powinniśmy popadać w panikę, przypisując etykietkę drożyzny całej ofercie rynkowej.

W Suwałkach kończy szkołę kilkudziesięciu masażystów rocznie. Większości grozi bezrobocie, mimo że w tej chwili funkcjonuje w naszym mieście sporo gabinetów masażu i punktów rehabilitacji. Jest nawet SPA. Ceny usług tam oferowanych wahają się od 30 zł – za zabieg podstawowy do 280 zł – za ekskluzywny.

Dlaczego warto zastanowić się nad poprawą swojej kondycji za pośrednictwem masażu w jednym z gabinetów prywatnych? Paweł Bydelski, który prowadzi Studio Masażu „Conga” w Suwałkach tłumaczy to tak: – Pacjenci państwowych rehabilitacji za niezwykły dar losu uważają skorzystanie z masażu podczas serii zabiegów w rehabilitacji. Najwidoczniej im to pomaga, jednak działa tu uniwersalna prawda dotycząca służby zdrowia. To, co jest dostępne państwowo nie może się równać z tym, co otrzymujemy prywatnie. Zabiegi w rehabilitacji – ze względu na ograniczone możliwości czasowe i finansowe placówek pracujących w ramach umów z NFZ oraz natłok pacjentów – oferują zabiegi znacznie pogorszonej jakości, niejednokrotnie wykonywane wbrew sztuce masażu.

To bardzo odważne stwierdzenie, zwłaszcza w ustach „ prywaciarza”, który pobiera opłaty za zabiegi, jednak wątpliwości rozwiewa porównanie czasu wykonywanych zabiegów – 20 minut w rehabilitacji i do 40 minut w prywatnym gabinecie. To robi różnicę. Do ogólnej oceny należy dodać indywidualne podejście do pacjenta – klienta, komfort psychiczny, gratisową aromaterapię, intymność, zacisze gabinetu sprzyjające relaksowi – bo relaks przyczynia się do redukcji stresu, a to z kolei do rozluźnienia napięcia psychicznego i mięśniowego.

Bydelski wynosi swoją dziedzinę ponad konkurencyjność – jest w trakcie budowania bazy masażystów, którzy mieliby uczynić z Suwalszczyzny „zagłębie relaksu”. Z uwagi na rosnące koszty prowadzenia działalności otwiera swój gabinet dla masażystów bez lokalu. W jego ofercie koledzy po fachu znajdą nawet pośrednictwo w zdobywaniu zleceń.

Właściciel Studia „Conga” już podjął współpracę z hotelami i gospodarstwami agroturystycznymi na Suwalszczyźnie, oferując im dopełnienie swojej oferty. Kilkudziesięciu masażystów ma czekać w pogotowiu na wyjazd pod wskazany adres. Bydelski nie wyklucza ze współpracy innych właścicieli gabinetów, co ma być gestem oznaczającym zaproszenie do wspólnego działania.

Artykuł sponsorowany.

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny serwis Niebywałe Suwałki – www.niebywalesuwalki.pl ma dla Państwa ciekawą ofertę. Każdy użytkownik portalu może liczyć na 50 proc. zniżki na zabiegi oferowane przez Studio-Conga, oraz na 20 proc. zniżki na zakup karnetów prezentowych dla swoich bliskich.

Szczegóły na stronie: Studio Masażu Conga – http://www.masujmnie.pl/ lub pod numerem telefonu: + 48 514-187-778.

Fot. http://www.freedigitalphotos.net

4 KOMENTARZE

  1. […] Planujący założyć własną firmę mogą skorzystać ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Suwałkach. 30 stycznia rozpoczęła się rekrutacja osób bezrobotnych zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Z tej opcji skorzystało już wiele osób – wcześniej bezrobotnych, teraz przedsiębiorców. Wśród nich warto wymienić m.in. Studio Masażu „CONGA”. Jak niedawno pisaliśmy – jego właściciel Paweł Bydelski cały czas myśli o rozwoju, w tej chwili pracuje nad stworzeniem bazy masażystów, by Suwalszczyznę zamienić w „zagłębie relaksu” (więcej w artykule: Magiczny dotyk. Masaż dobry na wszystko – http://www.niebywalesuwalki.pl/5179). […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kwiatowa Gala już w ten weekend (wygraj vouchery)

Suwałki Arena czeka w weekend na wszystkich miłośników roślin...

Co oznacza szarpanie silnika i jak temu zaradzić?

Za nierówną pracę silnika samochodu mogą być odpowiedzialne usterki...

Polacy już prawie gotowi na grilla w majówkę. W tym roku przeznaczają na biesiadę średnio od 50 do 150 zł

66% Polaków planujących spotkania przy grillu w okresie majówki...