Za3Maj talent – fotorelacja

1
141
Za3Maj talent – fotorelacja Niebywałe Suwałki 35

3 Maja to na suwalskim Kaczym Dołku data szczególna. Świętowanie odbywa się tam w niezwykle rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze. Najmłodsi zawsze mogą liczyć na dobrą zabawę okraszoną licznymi atrakcjami. W tym roku dzieciaki popisywały się umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi podczas przeglądu pod hasłem „Za3Maj talent”.

Do udziału w festiwalu talentów zgłosiło się ponad 20 uczestników. Część artystyczną pikniku rodzinnego rozpoczęły Emilka i Ula z piosenką „Małe rzeczy”. Swoje pięć minut miały także Żaneta, Ania, Daria, które zaprezentowały piosenkę „Bez łez”. Muzycznie popisywała się również Iza, która wyśpiewała „Do słońca leć”. Mała Edyta wyrecytowała wiersz „Ptaszki”. Julia zauroczyła wszystkich piosenką „Zimą jeżyk słodko śpi”. Gabrysia wystąpiła z wierszykiem „Gwiazdka”. Kajtek donośnie i wyraźnie wyrecytował „Odlot szpaków” i zdobył wielkie brawa. Ania zaśpiewała „Jak trudno być dzieckiem”. Wiersz „Chodzi ścieżką gąsienica” powiedziała Ula. Oliwia zaśpiewała „Polną dróżką”, a Kuba – „Stoi róża w kole”. Adam wybrał piosenkę „24 lutego”. Adrian zatańczył taniec nowoczesny, co nie należało do najłatwiejszych wyzwań, ponieważ chłopak tańczył bez muzyki. Znaną wszystkim piosenkę „Poszło dziewczę po ziele” zaśpiewała Ola. Kinga i Klaudia wybrały piosenkę „Pierwszy budzi się pierwiosnek”. Iwona śpiewała o „Mydle pachnącym”, a Ula i Żaneta zaprezentowały własną interpretację „Margerity”. Oliwka recytowała „Dzień na straganie”, a harcerki Kasia i Ola rozbawiły publiczność piosenką „Kura and kogut”. „Chodź pomaluj mój świat” – do tego zachęcała Asia. Przegląd zakończył Cyprian, który wybrał na tę okazję wierszyk „O kaczuszce”.

Dzieci, młodzież i dorośli wybierali tego dnia również najlepszą lokalizację siłowni na świeżym powietrzu. Sugestie mieszkańców Kaczego Dołka zbierał Wojtek Pająk, który zamierza przekazać wszystkie opinie przedstawicielom spółdzielni mieszkaniowej.

Fot. Niebywałe Suwałki, Marcin Wasilewski, Wojciech Otłowski

1 KOMENTARZ

Leave a Reply