Artur Andrus z recitalem u Węgierki

0
84
Artur Andrus, foto: Honorata Karapuda
Artur Andrus, foto: Honorata Karapuda
Artur Andrus, foto: Honorata Karapuda

18 marca w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku z recitalem kabaretowym wystąpi Artur Andrus. Początek wydarzenia o godz. 20.00.

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor Trójkowej „Powtórki z rozrywki”, znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, komentator „Szkła kontaktowego”.

W swoim programie kabaretowym zaprezentuje felietony, piosenki (również z ostatniej płyty „Myśliwiecka”, która otrzymała już status podwójnej platany) oraz wiersze. A wszystko to napisane ze swoistą finezją i szczyptą pobłażliwej ironii – oczywiście jak najpiękniejszą polszczyzną.

Arturowi Andrusowi na scenie towarzyszyć będą muzycy: Wojciech Stec (fortepian, gitara), Łukasz Borowiecki (kontrabas, akordeon), Łukasz Poprawski (saksofony) oraz Paweł Żejmo (perkusja). Bilety w cenie 80 zł w przedsprzedaży oraz 90 zł w dniu koncertu dostępne są w Kasie Teatru oraz na www.dramatyczny.pl/bilety. Rezerwacje przyjmuje Dział Marketingu i Organizacji Widowni, tel. 85 74 99 185 oraz 85 74 99 184, e-mail: rezerwacje@dramatyczny.pl

Artur Andrus 2. foto Honorata Karapuda

Leave a Reply