Reklama

Boxing Night – fotorelacja

Data:

- Reklama -

Gala Bokserska, walka Sulecki - Cospolite, Suwalki – 01.III.2014Suwalska hala OSiR okazała się szczęśliwa dla polskich pięściarzy. Biało-czerwoni wygrali wszystkie walki podczas sobotniej gali boksu zawodowego „Bodzio boxing night” pod patronatem prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza. To był istny maraton. Zmagania bokserów trwały prawie 6 godzin.

Autor: Andrzej Łukowski

Najpierw publiczność rozgrzali utalentowani amatorzy z sekcji OSiR-u, podopieczni Pawła Pasiaka. Później w ringu zaprezentowali się podopieczni Andrzeja Gmitruka i Andrzeja Liczika, czyli zawodnicy nowej generacji polskiej szkoły bokserskiej. W walce wieczoru niepokonany do tej pory Maciej Sulęcki okazał się lepszy od Francuza – Howarda Cospolite. Pięściarz z Warszawy odniósł tym samym 17. zwycięstwo w karierze. Rywal okazał się jednak bardzo wymagający. Przegrał na punkty.

Emocje były też wcześniej. Norbert Dąbrowski pokonał Łotysza Kukulsa, Michał Strabała zwyciężył z Rosjaninem Toboevem, a reprezentujący Polskę Sasun Karapetyan wygrał z Łotyszem Sakarem. Najkrótszą walkę stoczył Łukasz Maciec. Jego przeciwnik, Białorusin Khavazihin, po trzech rundach nie był już w stanie kontynuować pojedynku. W kolejnym starciu Michał Syrowatka pokonał Alexa Bone z Ekwadoru.

Galę „Bodzio Boxing Night” transmitowała telewizja Polsat Sport. Na antenie tej stacji będą też liczne powtórki relacji tego wydarzenia. Współorganizatorem gali był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Fot. Wojciech Otłowski – www.wojciech-otlowski.pl i Marcin Tylenda

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

1 KOMENTARZ

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Takich Targów jeszcze nie było!!!

08Rozmowa z Prezesem Zarządu Firmy Racis Development, Szymonem Racisem...

Aluzje – fotografie litewskiego artysty w Centrum Sztuki Współczesnej

Od wtorku, 6 września aż do połowy listopada w...

Lech Poznań zwyciężył w IV Turnieju Piłkarskim im. Grzegorza Wołągiewicza

Zdecydowaną wygraną Lecha Poznań zakończył się dwudniowy IV Turniej Piłkarski...

Co widać z Dachu Europy? Zuzanna Andruczyk w Klubie Podróżnika

Gościem ostatniego, sobotniego (03.09) spotkania w suwalskim Klubu Podróżnika...
%d bloggers like this: