Reklama

„Muszkieterowie” z PiS-u gotowi do walki

Data:

- Reklama -

PiS_radni_1Grzegorz Gorlo, kandydujący na prezydenta Suwałk, który w II turze wyborów zmierzy się z Czesławem Renkiewiczem, przedstawił w środę, 19 listopada radnych z klubu PiS, którzy otrzymali najwięcej głosów. Jak dodał – to zespół 9 „muszkieterów” przygotowanych do twardej walki.

Popołudniowa konferencja prasowa odbyła się w siedzibie „Solidarności” w Suwałkach. Grzegorz Gorlo, który także zdobył mandat radnego, dokonał prezentacji radnych nowej kadencji.

PiS_radni_3Muszkieterowie i muszkieterki, którym udało się zdobyć mandat, to: Jadwiga Mariola Szczypiń, „walcząca słowem i intelektem”; Dorota Jabłońska, Zdzisław Koncewicz, Bogdan Bezdziecki, Janusz Skowroński, Andrzej Łuczaj, Wojciech Malesiński, posiadający doświadczenie w zakresie analiz prawnych, Adam Gorlo – kardiolog, a także Grzegorz Gorlo, który określił siebie jako tego, który „przebija się przez mur, by wpuścić świeże powietrze”.

– Aby zmienić oblicze tego miasta, potrzebujemy jeszcze jednej fali. Pomóżcie nam zwyciężyć w walce o prezydenturę – apelował do wyborców za pośrednictwem mediów Grzegorz Gorlo. O tym, czy suwalczanie zdecydują się na proponowaną przez PiS „dobrą zmianę”, przekonamy się po 30 listopada, gdy poznamy wyniki II tury.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Nowy program sprzedaży działek budowlanych ma przyciągnąć do Suwałk nowych mieszkańców

W Suwałkach trwają intensywne prace nad wprowadzeniem programu sprzedaży...

Kiedy remont suwalskiego dworca? PKP twierdzi, że opóźniał… konserwator

Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk, otrzymał odpowiedź na swoje pismo...

Burza wokół zakwaterowania migrantów: Adam Andruszkiewicz nie odpuszcza

W Suwałkach może niebawem rozgorzeć gorąca debata na temat...

Co dalej z drogą S8? Czas na petycję

Poseł Jarosław Zieliński z Prawa i Sprawiedliwości (PiS) zwołał...