Reklama

BarmanSki Challange już w sobotę

Data:

- Reklama -
BarmanSki Challenge 2014.
BarmanSki Challenge 2014.

Pub Brama serdecznie zaprasza na II Suwalski Konkurs BarmanSki Challange, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 lutego. W szranki staną najlepsi barmani z Suwałk i okolic. Swój przyjazd zapowiedziały ekipy z Ełku, Augustowa, Gołdapi, Olsztyna i Białegostoku.

Barmani rywalizować będą w czterech kategoriach: Drink roku, Barman Roku, Odkrycie Konkursu oraz Pupilek Sponsora. Areną zmagań będą dwa specjalnie przygotowane na ten dzień bary. Komisja oceni aspekty wizualno-smakowe drinków, technikę wykonania koktajli. Przed konkursem głównym przewidziano warsztaty piwne firmy Pilsner.

Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji to główny cel zawodowy barmanów uczestniczących w naszym konkursie. Już poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności, tegoroczna również może okazać się hitem.

Początek konkursu o godz. 18:00. Po 2,5-godzinnej rywalizacji przeplatanej atrakcjami dla publiczności wręczone zostaną okolicznościowe puchary i dyplomy. Najlepsi z najlepszych zaprezentują się ponownie za głównym barem i opowiedzą o swoich pomysłach i technice wykonania drinków.

Barmanów oceniać będzie profesjonalna komisja związana z czołowymi markami znanymi w barmańskim światku – z Andrzejem Rachwalskim na czele. Andrzej jest polskim ambasadorem Bols Around The World. W 2012 roku znalazł się w ścisłym finale barmańskich mistrzostw świata w Amsterdamie. Pub odwiedzą w tym dniu także ambasadorzy wielu lubianych przez Bramowiczów trunków.

Wejście: do godziny 20:00 bezpłatne; do godziny 22:00 Panie, Bramowicze, Studenci – za darmo, po godzinie 22:00 – 10 zł.

Rezerwacji można dokonać od wtorku do piątku w godz.: od 10:00 – 14:00 – telefonicznie (nr stacjonarny: +48 87 5631039); od 18:00 – 20:00 – gsm: +48 604 575362 lub osobiście. Godziny otwarcia pubu: środa – czwartek 18:00; pt. – sob. od godz. 20:00.

Na zdj. BarmanSki Challenge 2014 (fot. organizatorzy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Turniej Barmanów BarmanSki Challenge wygrał barman z Białegostoku (foto)

Emil Kowalski pracuje w białostockim cocktail barze "Szklanki na...

BarmanSki Challenge za nami. To był show dwunastu wspaniałych (fotorelacja)

W piątek, 3 lutego w Klubie "Brama" w Suwałkach...

Kolejna edycja BarmanSki Challenge w „Bramie” już w piątek

W najbliższy piątek, 3 lutego od godz. 18.00 Pub "Brama"...