Family Cup za nami

0
194

FamilyCup_2015_0009XX Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2015 przeszły do historii podczas kolejnego, narciarskiego weekendu na stokach Jesionowej Góry.

Źródło: Janusz Andruczyk

W niedzielę, 15 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji „Szelment” odbyły się XX Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2015 – eliminacje podlaskie i litewskie. Wystartowało około stu zawodników i zawodniczek. Na trasie „niebieskiej” rywalizowały dzieci, kobiety i rodziny. Natomiast na trudnej, „czarnej” trasie ścigali się znacznie bardziej doświadczeni narciarze i snowboardziści.

Amatorskimi mistrzami województwa podlaskiego zostali Olga Rosińska i Mieczysław Grygieńć z Suwałk. Petrauskiene Diana i Samaśka Linas wygrali klasyfikację litewską. Rywalizację rodzinną zdominowali Gabriela, Maria i Mieczysław Grygieńć z Suwałk. Wśród deskarzy najlepsi okazali się Natalia Lisowska i Paweł Maliszewski. W przyszłą niedzielę slalom gigant o Puchar Starosty Suwalskiego. Już teraz zapraszamy!

Fot. J.Andruczyk, S.Roziewski

Leave a Reply