Reklama

Bronkobus w Suwałkach

Data:

Na zdj. Bożena Kamińska, Anna Naszkiewicz, Wojciech Fortuna.
Na zdj. Bożena Kamińska, Anna Naszkiewicz, Wojciech Fortuna.

Autobus z osobami popierającymi kandydata na prezydenta RP – Bronisława Komorowskiego krąży po Suwalszczyźnie. Wczoraj był w powiatach suwalskim i sejneńskim, dziś odwiedził Suwałki.

Krótkie spotkanie z dziennikarzami przed przejazdem przez Suwałki odbyło się w czwartek, 12 marca na parkingu przy Parku Konstytucji 3 Maja. – Bronisława Komorowskiego poparł prezydent Suwałk, ale też przedsiębiorcy, lokalni działacze i artyści – wymieniała różne grupy społeczne Bożena Kamińska, posłanka PO.

– Kandydatura Bronisława Komorowskiego jest najlepszą, jaka może nam się zdarzyć. To osoba, która zapewni dialog społeczny, bezpieczeństwo i zgodę. Przez 5 lat zdążyliśmy zauważyć, że przestrzeń Pałacu Prezydenckiego była przestrzenią otwartą dla wszystkich grup do dialogu i debat – przekonywała Kamińska.

Posłanka wspominała o dotychczasowych inicjatywach głowy państwa – programie wsparciu rodzin, stworzonym z inicjatywy urzędującego prezydenta, ubiegającego się o reelekcję, o przyszłorocznym szczycie NATO, który odbędzie się w Polsce, a także o działaniach Bronisława Komorowskiego w kierunku zlokalizowania „szpicy” NATO w Szczecinie.

Kandydaturę Komorowskiego popiera m.in. Wojciech Fortuna. Były mistrz uważa, że to bezpieczny wybór, gwarantujący, że w kraju nie będzie gorzej niż dotychczas.

W programie czwartkowego przejazdu przez Suwałki znalazły się spotkania z mieszkańcami w różnych częściach miasta. Z centrum Bronkobus przejechał na osiedle Północ i osiedle Kamena. Na razie nie wiadomo, czy prezydent znajdzie czas, by spotkać się osobiście z mieszkańcami Suwalszczyzny.

Fot. Niebywałe Suwałki

1 KOMENTARZ

  1. "Kandydaturę Komorowskiego popiera m.in. Wojciech Fortuna. Były mistrz uważa, że to bezpieczny wybór, gwarantujący, że w kraju nie będzie gorzej niż dotychczas." chyba jedyne zdania w które jestem w stanie uwierzyć, lepiej na pewno będzie, mam nadzieję, że już odjechał, wstydu już narobił w wystarczającej ilości miejsc

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„Stara Łaźnia”: Dzieci i młodzież bliżej sztuki (audio)

Kontakt ze sztuką dziecko powinno mieć już od najmłodszych...

Konkurs na dyrektora SOK-u: Pozostało dwoje kandydatów

Kandydaci na dyrektora Suwalskiego Ośrodka Kultury, z którymi najprawdopodobniej...

Konkurs na dyrektora Suwalskiego Ośrodka Kultury: Wpłynęły trzy oferty

Oferty konkursowe można było składać do 30 listopada -...

Rozmawiali o kryzysie migracyjnym na granicy Białorusi z Unią Europejską (audio)

Migranci na granicach, procedura push-backu, ranni żołnierze w czasie...
%d bloggers like this: