Anna Stankiewicz, Janusz Strobel i Wojciech Młynarski dla dzieci (posłuchaj)

1
303
Źródło: Oficjalny fanpage "Chrońmy dzieci".

Radiowa premiera piosenki „Chrońmy dzieci” będzie miała miejsce 1 czerwca. Utwór wykonywany przez Annę Stankiewicz z towarzyszeniem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. to autorski projekt pochodzącej z Suwałk artystki.

W piątek, 29 maja w PR 1 Polskiego Radia Anna Stankiewicz i Janusz Strobel uczestniczyli w audycji, promując najnowszy utwór, poświęcony najmłodszym. Piosenkę „Chrońmy dzieci” już po weekendzie będzie można usłyszeć w PR 3 Polskiego Radia, w Radiu Kolor, Radiu Dla Ciebie (RDC), II PR. W powstaniu utworu uczestniczyli również inni znakomici muzycy – Andrzej Jagodziński (fortepian), Adam Cegielski (kontrabas) i Czesław „Mały” Bartkowski (perkusja). Uczniów PSM przygotowała Beata Michniewicz.

Piosenka nie tylko ma promować misję dorosłych wobec dzieci. To próba zwrócenia uwagi na „małe problemy”, potrzebę ochrony dzieci. Wykonująca piosenkę artystka Anna Stankiewicz dała się poznać nie tylko suwalskiej publiczności jako wokalistka o charakterystycznym głosie i osobowości.

Pierwszy etap projektu zakończył się wraz z nagraniem utworu, drugim będzie promocja teledysku, który powstanie jako przedsięwzięcie sfinansowane ze stypendium miasta. W wideoklipie, którego premiera została zaplanowana na 1 września, promowane mają być także Suwałki – jako miasto pogodne, w którym dzieci są bezpieczne.

Kwiecień 2014, wywiad z Anną Stankiewicz: ZAŚPIEWAĆ POEZJĘ – ANNA STANKIEWICZ O WSPÓŁPRACY ZE ZNAKOMITYMI POLSKIMI MUZYKAMI

FANPAGE CHROŃMY DZIECI

Utworu można posłuchać już w sieci. Piosenka:

1 KOMENTARZ

Leave a Reply