Reklama

Miss God wystąpi w Augustowie i w Suwałkach

Data:

- Reklama -

missGodJej twórczość porusza i relaksuje. W niedzielę, 5 lipca w Restauracji Rozmarino w Suwałkach wystąpi z zespołem artystka Miss God. Kryjąca się pod tym pseudonimem Joanna Zubrycka będzie też gościem augustowskiego festiwalu „Kinogranie”, podczas którego użyczy swojego głosu do niemego filmu „Śnieżka”w reżyserii P. Bergera.

Miss God to wokalistka i producentka muzyczna. Łączy subtelną elektronikę z przyjemnym basem, etnicznymi inspiracjami i wokalnymi eksperymentami. Zdaniem Agnieszki Szydłowskiej z Programu 3 Polskiego Radia to „artystka osobna, własna”.

miss_godFinalistka pierwszego konkursu Skody i radiowej Trójki oraz konkursu „Zrób głośniej T-Mobile Music. Artystka wystąpiła m.in. w programie Offensywa Piotra Stelmacha, na Heineken Opener Festival 2013, Polska Festival w Berlinie, ShortWaves w Poznaniu, Festiwalu Wschód Kultury w Białymstoku, Festiwalu Firmament w Kielcach i wielu innych miejscach.

Jej muzykę można również usłyszeć w spektaklach teatralnych i teatru tańca oraz gościnnie u innych artystów tj. Lukasyno, Południce. Laureatka plebiscytu „Przystanek Młodzi 2013” Gazety Wyborczej za ożywianie lokalnej sceny muzycznej oraz łączenie głosem przeszłości z przyszłością. Nazwana przez serwis muzyczny Interia.pl jednym z najbardziej obiecujących debiutów muzycznych 2013 roku.

Artystka wydała dwie EPki: „Widzę cię” (2013) i „Woda”. Posłuchać i zanurzyć się… dogłębnie w jej muzyce będzie można już 4 i 5 lipca.

W dniu 4 lipca o godz. 21:45 w amfiteatrze w Augustowie zostanie zaprezentowany film „Śnieżka”, reż. Pablo Berger, 2012. Jako że „Śnieżka” nie jest filmem muzycznym, a niemym, to swoisty, niepowtarzalny akompaniament do obrazu stworzy Miss God z zespołem (wstęp wolny). Projekt jest elementem festiwalu „Kinogranie”, który w Augustowie rozpocznie się już 1 lipca. Program festiwalu dostępny jest TUTAJ.

Dzień później, czyli 5 lipca o godz. 19.00 Miss God (Joanna Zubrycka) wystąpi w ogrodzie letnim Rozmarino, Kościuszki 75 w Suwałkach. Bilety w cenie 10 zł będzie można nabyć na miejscu – przed wydarzeniem. 

Miss God wystąpi z zespołem w składzie: Anna Piekut – klawisze, Anna Pietrowiec – waltornia.

Więcej na temat Miss God: www.facebook.com/MissGodMusicsoundcloud.com/miss-godmissgod.bandcamp.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kolejny tydzień koncertów: Shamrock, Trzaska, Molesta, Bokka, Możdżer, Miss God

Przed nami emocjonujące wydarzenia kulturalne - niezależnie od tego,...

W tym tygodniu rządzi muzyka

Można zażartować, że po Suwałki Blues Festival jeszcze kurz...

Lao Che nad Neckiem – muzyczny akcent Kinogrania

IV edycja Kinogrania powoli zmierza do finału. Amatorzy wartościowego...

Kino pod znakiem muzyki na powitanie wakacji – DKF Kinochłon zaprasza na Kinogranie. Wygraj karnet

IV edycja augustowskiego przeglądu to dowód na to, że...