BitClub Network: Russ Medlin i sekrety kryptowaluty

0
583
RMedlin_BitClub_
Na zdj. Russ Medlin.

Bitcoin zyskuje coraz większą popularność. Walutą, znajdującą się poza kontrolą banków emisyjnych, można płacić w sklepach, barach, restauracjach, hotelach, nawet u dentysty. Coraz więcej osób przekonuje się, że bitcoin to również dobra inwestycja.

W sobotę, 26 września w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach odbyło się spotkanie dotyczące BitClub Network. W Suwałkach pojawił się Russ Medlin, doświadczony biznesmen ze Stanów Zjednoczonych.

Russ Medlin rozpoczął spotkanie od krótkiej historii bitcoina i zasad jego „wydobywania”. Przypomniał, w jaki sposób bitcoin zyskał wartość, zwrócił uwagę na to, czym bitcoin różni się od innych kryptowalut i przestrzegał przed powstającymi w tym obszarze piramidami finansowymi. Medlin tłumaczył również, w jaki sposób można wygenerować dochód pasywny za pośrednictwem BitClub Network, przedstawiając konkretne wymierne korzyści płynące z przyłączenia się do BitClub Network.

Uczestnicy spotkania mieli wiele pytań dotyczących technologii „wydobywania” bitcoinów, inwestowania i realnych możliwości zarabiania w sieci. Z zainteresowaniem słuchali o firmach i osobach prywatnych z całego świata, które zainwestowały w start-upy związane z bitcoinem. Lista jest długa, znajdują się na niej m.in: Nasdaq, Goldman Sachs, Richard Branson.

Russ Medlin odważnie mówił również o przyszłości waluty i jej rosnącej wartości. Polskie media ten potencjał również zauważają, a ekonomiści zaczynają twierdzić, że cyfrowe waluty są mocniejszym pieniądzem od standardu złota: Bitcoin przekonał do siebie wielki bank. Eksperyment rozpocznie się w tym rokuIBM tworzy system transakcyjny w oparciu o bitcoinaBitcoin kontra złoto. Kto wygra konkurencję dwóch międzynarodowych walut?Bank of America chce używać bitcoinów do przelewów.

Więcej informacji: www.coindesk.com

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

Leave a Reply