Dołącz do BitClub Network, spotkaj się z Russem Medlinem

0
172
bit_club

Suwałki to jedno z ośmiu miast w Polsce, w których pojawi się Russ Medlin z innowacyjnej i bezkonkurencyjnej firmy BitClub Network. Spotkanie odbędzie się w najbliższa sobotę, 26 września o godz. 15.00 w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach.

Materiał promocyjny.

Masz niepowtarzalną szansę poznać człowieka, który jest zarówno internetowym milionerem, mentorem, coachem, jak również TOP Liderem w branży od 23 lat! Dzięki jego doświadczeniu i możliwościom, jakie pokazuje, zmienił już życie wielu ludzi. Już w weekend dowiesz się, jak możesz Ty zmienić swoje finanse i stać się wolny finansowo przy współpracy z BitClub Network. Podczas spotkania dowiesz się: czym jest BitCoin, dlaczego najbogatsi, najmądrzejsi przedsiębiorcy i miliarderzy inwestują w technologie Bitcoin-a; dowiesz się, jak Ty możesz zarobić na technologii, w którą inwestuje miedzy innymi Bill Gates i Richard Branson, jak możesz zarobić nawet do 2000% w skali 3 lat.

Nie musisz być programistą, nie musisz  wydawać milionów na sprzęt i nie musisz nic organizować. Kupujesz udziały w jednej z kopalni i zarabiasz codziennie. To takie proste. Każdy chce mieć biznes, który daje mu pieniądze  – codziennie i niezmiennie.

Spotkanie poprowadzi Russ Medlin, milioner internetowy z 23-letnim doświadczeniem w branży marketingu. Twórca systemów wykorzystywanych w marketingu sieciowym. Wraz z Russem Medlinem do Suwałk przyjedzie Mateusz Gużda.

Więcej informacji:

Bitcoin: spekulacja czy szansa? Historia wirtualnej waluty

Tajemnicza wirtualna waluta: wybawienie czy mrzonka? Bitcoin wkrótce w bankomatach na Cyprze

PLL Lot: za bilet zapłacisz w BitCoinach

Otwarto pierwszy dwustronny bankomat Bitcoin w Polsce!

Co powinniśmy wiedzieć o bitcoin?

Leave a Reply