Warsztaty programowania kryształów i budowy aktywnych miejsc mocy

Fot. Peter Griffin.

Wiele lat temu na Ziemi istniała potężna struktura megalitycznych miejsc mocy połączonych aktywną siecią krystaliczną. Energia sprawczej siły natury krążyła w harmonii z ludzkimi osiedlami we wzajemnym szacunku i zrozumieniu zasad życia. Tak funkcjonowała zdrowa planeta.

Materiał promocyjny.

Istniało wiele świadomych cywilizacji na Ziemi przed potopem, niektóre z nich jak Indianie Hopi pamiętają aż 4 kolejne potopy. Ostatni zniszczył Atlantydę i całe wcześniejsze dziedzictwo ludzkości. Bezcenna wiedza wielu pokoleń, zdawałoby się, że przepadła na zawsze. Jednak Majańska tradycja programowania kryształowych czaszek zachowała możliwość odtworzenia skarbnicy mądrości poprzednich epok. Dawne pozaziemskie kosmiczne technologie zaszczepiły możliwość obustronnej komunikacji przez wrażliwych kapłanów z „gwiezdnymi rodzicami” i opiekunami naszego rozwoju. W obecnych czasach żyjemy w przededniu zmian, gdy wielu z nas otwiera się na duchowy kontakt z istotami świetlistymi, pod wpływem których poszerza się świadomość, pojawia się wieczysty spokój i zrozumienie istoty życia i śmierci. Zgodnie ze wskazówkami naszych przewodników odtwarzamy dawną wiedzę kreowania narzędzi krystalicznych i odbudowujemy kryształową sieć czakramów i merydianów wokół Ziemi.

krysztal1Podczas weekendowych warsztatów omówione zostaną zasady świadomego doboru, oczyszczania, aktywizowania, programowania i pieczętowania kryształów. Każdy uczestnik zapozna się z rodzajami, kształtem, funkcją, budową i zastosowaniem wielu kryształów i okazów mineralnych przez medytacyjne wchłonięcie ich wibracji. Zostaną zaprezentowane metody użycia odpowiednich kamieni w wielu życiowych sytuacjach: ochrona domu i aury, polepszenie snu, likwidacja bólu, przepływ obfitości, idealny związek partnerski, nawiązanie kontaktu z przewodnikiem duchowym, przeprowadzenie duszy…

Zdobyta wiedza pozwoli każdemu na budowę domowego miejsca mocy, wzmocnienia działania kamiennego kręgu, piramidy, merkaby, działa orgonowego, czy domowego ołtarzyka. Będzie możliwość zapoznania się z przekazami autentycznych kryształowych czaszek, a dla osób zdecydowanych również dobór – czaszki przewodnika z indywidualną inicjacją do przyspieszenia osobistego rozwoju i osiągnięcia stanu pełnej równowagi wewnętrznej.

Fot. Peter Griffin.
Fot. Peter Griffin.

Warsztat pozwoli samodzielnie pracować i świadomie wykorzystywać moc czystych kryształów w domu, w rodzinie, w terapii, podczas medytacji, w czasie snu, podczas podróży czy w pracy. Tematykę zajęć możemy rozwinąć w dowolnym kierunku w zależności od potencjału i zainteresowań grupy uczestników.

Prowadzący: Sebastian Minor (honorowy członek Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego, założyciel Fundacji Feniksa na rzecz pomocy osobom umierającym, autor książeczki dla dzieci: „Pupu w krainie życia po śmierci”, podróżnik i inicjator wzbudzania przepływu energii w dawnych miejscach mocy, współorganizator wyprawy „Śladami Graala” z Jerzym Prokopiukiem udokumentowanej w filmie Irka Dobrowolskiego, opiekun ponad 120 majańskich kryształowych czaszek, twórca autorskiej metody „krystaloterapii” i masażu programowanymi kryształami).

Koszt uczestnictwa 440 zł od osoby. Zajęcia odbędą się w Suwałkach w dniach 12 września (sobota) w godzinach 11.00 – 18.00 oraz 13 września (niedziela) w godz. 11.00 – 17.00. Zgłoszenia u organizatora: Bogusława Aleksandrow, tel. 509 665 506. 

Dodaj komentarz