Reklama

Na szpilkach i nie tylko: Miss Run 2016 (foto)

Data:

- Reklama -

Ponad 100 uczestniczek wystartowało w niedzielę, 6 marca w biegu wokół Zalewu „Arkadia” w Suwałkach. Podwójne okrążenie, czyli dystans 3,5 km, pokonała najszybciej Beata Pokrzywińska-Osior z Wydmin, ubiegłoroczna triumfatorka tzw. suwalskiej „ćwiartki”.

„Suwałki Miss Run 2016” to sportowy event skierowany do kobiet, które lubią aktywny tryb życia. Okazuje się jednak, że w tym roku panie mogły wybierać między sportowym obuwiem a eleganckimi szpilkami. Po raz pierwszy w trakcie „Suwałki Miss Run” odbył się też „Bieg na szpilkach”. Startujące w nim kobiety miały o pokonania dystans 100 m. Bezkonkurencyjna okazała się Izabela Barwicka. Tuż za nią linię mety pokonały Izabela Gościańska i Katarzyna Limberger. Nieco z tyłu zostały Ewa Beata Sidorek, zastępca prezydenta Suwałk oraz Alicja Jacewicz, naczelnik Wydziału Oświaty Wychowania i Sportu Urzędu Miejskiego, które również próbowały swoich sił w tej konkurencji.

W biegu głównym na dystansie 3,5 km zwyciężyła Beata Pokrzywińska-Osior z Wydmin, która uzyskała czas 13,51 (tytuł Miss Run). Kolejny czas należał do Emilii Wołyniec (14,16) – I Wicemiss Run. Trzecia na mecie pojawiła się Izabela Barwicka (14,34) – tym razem już w znacznie wygodniejszym obuwiu (tytuł II Wiecemiss Run). Na tym dystansie startowała również suwalska radna – Anna Ruszewska (najlepszy wynik w swojej kategorii wiekowej). Najlepszy czas w kategorii wiekowej do lat 16 uzyskała Magdalena Romanowska.

Sportowemu wydarzeniu towarzyszył konkurs „Suwałki Miss Fashion Run 2016”. Za najciekawszą „stylizację” uznano sportowy outfit Oliwii Gylys.

Miss Run otrzymała upominki od sponsorów i koronę. Pozostałe uczestniczki również mogły liczyć na nagrody. Za oprawę muzyczną eventu odpowiadał zespół „Wakacyjna Grupa Wujka Gienka”.

Tu można sprawdzić szczegółowe wyniki zawodów.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Chciałabym zobaczyć wszystkie „światy”. Wywiad z Anetą Stabińską, fotografką z Sejn

Aneta Stabińska swoją wieloletnią pasję zmieniła w zawód, ostatnio...

Efekt obserwatora. Wywiad z Marcinem Pawlukiewiczem, fotografem-dokumentalistą, filmowcem

Marcin Pawlukiewicz jest jedną z tych osób, które wyjechały...

Ze stołem, pod osłoną nieba. Podlasianie z różnych krajów na wystawie plenerowej

Do końca lipca na placu przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury...

Uroczyste zwieńczenie projektu „Portret suwalczan lat 70. i 80.” w Hotelu Velvet

Niezwykłą okazją do podróży w przeszłość była wystawa „Portret...