Reklama

Coraz bliżej bieg RESO

Data:

- Reklama -

Wielkimi krokami zbliża się „RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania”. Od tego wydarzenia dzielą nas niespełna trzy tygodnie.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników oraz dla publiczności. Efektownie wygląda przede wszystkim pula nagród, która wynosi 10 tys. złotych. Wartość nagród w poszczególnych biegach oraz kategoriach wynosi od 1,2 tys. zł do 100 zł. Dla najlepszych w klasyfikacjach suwalczanin – suwalczanka w biegu głównym oraz najlepszych sztafet (w kategoriach najlepsza drużyna z Suwałk oraz Business Team) jako nagroda dodatkowa przypadnie prawo udziału i reprezentowania Suwałk w międzynarodowym biegu drużynowym na dystansie 72 km Mueritz Lauf 2016 (18-21.08.2016).

Koszulka projektPoza nagrodami finansowymi na najlepszych w poszczególnych biegach i kategoriach czekają medale oraz puchary. Równie efektownie przedstawia się pakiet startowy biegu głównego. Koszulka stworzona specjalnie na potrzeby wydarzenia, publikacje oraz wiele innych ciekawych pamiątek złożonych w workach Calypso. Sto pierwszych osób, które zapiszą się do biegu głównego lub sztafetowego oraz uiszczą opłatę startową w dniach 5 – 15 maja, otrzyma również pamiątkowy kubek z logo wydarzenia.

Atrakcje czekają również na kibiców, którzy przyjdą wspierać zawodników na trasie biegu. Bieg główny zostanie poprzedzony pokazem ognia w wykonaniu grupy „Gore – Ogień i Taniec”. Całość wieczoru zwieńczy koncert pn. „Queen Live Show” w wykonaniu grupy „Smile”.

Organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcjach dla najmłodszych. W sobotę, 28 maja na Placu Marii Konopnickiej, gdzie znajdzie się start i meta wszystkich biegów, zapoznać się będzie można z wieloma atrakcjami proponowanymi przez suwalskie firmy.

Więcej informacji w naszym kalendarzu. Początek wydarzenia 28 maja o godz. 16.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Żegnamy się z „Suwalską ćwiartką”. Zawody RESO Suwałki 10,5 odbyły się po raz ostatni

Podczas minionego weekendu odbyła się ostatnia edycja RESO Suwałki...

Reso 10,5 – Miejskie Święto Biegania z rekordową frekwencją (foto)

Ponad 1200 z Polski, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Obwodu Kaliningradzkiego...

Reso Suwałki 10,5 zmienia formułę – w tym roku „ćwiartka”, za rok półmaraton (audio)

Miejskie Święto Biegania, czyli Reso Suwałki 10,5 w tym...