Brodaczu, to Twoja szansa!

0
1707

broda_brodaczBatalia o utrzymanie zarostu w należytym porządku nie jest Ci obca? Proponujemy rozwiązanie problemu – w Suwałkach powstał pierwszy profesjonalny barber shop, X-Cut. Na dobry początek – Roman Romić z Barberian Academy & Barber Shop Nergala zaprasza na strzyżenie.

Panowie, nareszcie coś dla Was. Profesjonalna usługa, świadczona przez golibrodę z warszawskiego barber shopu, dostępna będzie w dniach 11 – 25 czerwca. Zadzwoń, przyjdź do salonu fryzjerskiego damsko-męskiego i barber shopu „X-Cut”, który mieści się przy ulicy Dwernickiego 13 w Suwałkach (tel. 577-030-395), by ustalić dogodny termin.

Barber Roman Romić, znany z Barberian Academy & Barber Shop, salonu założonego przez Adama „Nergala” Darskiego, już był w Suwałkach. Kolejne szkolenie, które będzie prowadził dla pracowników X-Cut, to dobra okazja, by doprowadzić zarost do odpowiedniego porządku. Nawet brodatym filozofom nie śniło się, że profesjonalna pielęgnacja i strzyżenie będą w końcu dostępne nawet na Suwalszczyźnie.

Każdy brodacz wie, że broda od niepamiętnych czasów była oznaką siły, męskości, mądrości i dostojeństwa. Warto zadbać o to, by zarost prezentował się jeszcze lepiej. Roman Romić ma fach w ręku – jest barberem, fryzjerem męskim – w dodatku pochodzi z rodziny, która z nożyczkami radzi sobie bardzo dobrze od pokoleń.

Uwaga, do piątku, 10 czerwca przyjmowane są zgłoszenia od panów, którzy chcieliby wcielić się w rolę weekendowych modeli – w sobotę, 11 czerwca Roman Romić zajmować się będzie zarostem, zaś w niedzielę, 12 czerwca odbędzie się część fryzjerska – strzyżenie.

Fot. Niebywałe Suwałki

Leave a Reply