Chopina Park– prestiżowe osiedle z prywatnym parkiem

0
1844
Racis Development

Racis Development Sp. z o. o. – firma z bogatym doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych rozpoczyna sprzedaż mieszkań i apartamentów z nowej inwestycji Chopina Park. Kompleks ten będzie pierwszym osiedlem mieszkaniowym w Suwałkach wykonanym w tak wysokim standardzie.

Materiał promocyjny.

Racis winda-02(1)Zaciszna, a zarazem świetnie skomunikowana okolica, prywatny przestronny park z edukacyjnym placem zabaw, nowocześnie zaaranżowane tereny wspólne oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe – to tylko niektóre z licznych zalet inwestycji powstającej właśnie w zielonej dzielnicy Suwałk.

Pierwszy etap osiedla składać się będzie z 4 nowoczesnych budynków, efektownie wkomponowanych w otaczającą je przestrzeń. W każdym z nich znajdzie się po 29 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy mieszkań i apartamentów o zróżnicowanym metrażu – od 32 do ponad 80 m kw. Z myślą o różnorodnych potrzebach przyszłych mieszkańców w ofercie znajdą się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o dogodnym rozkładzie pomieszczeń i dużej funkcjonalności. Każde z mieszkań wyposażone będzie w taras wychodzący na południową lub wschodnią stronę.

Barwy i kształty – całość harmonijna jak muzyka Chopina

Chopina Park to efekt pracy projektantów, dla których priorytetem były: komfort życia mieszkańców oraz nowoczesna, niepowtarzalna estetyka. – Na każdym etapie powstawania inwestycji dbaliśmy o to, aby było to miejsce spójne i kompletne – wyjaśnia deweloper, Szymon Racis. Dlatego zastosowane w elewacji budynków biele, grafity i beże stanowią stylowe uzupełnienie otaczającej je zieleni, a granit, szkło czy elegancka stal – pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Podczas budowy będą wykorzystywane jedynie najwyższej jakości naturalne materiały wykończeniowe, gwarantujące standard domów jednorodzinnych.

RACIS-wn-winda

rec-044.RGB_color nrW kompleksie zadbano również o wszelkie udogodnienia, które zapewnią mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. W budynkach zostaną wykorzystane trzyszybowe okna, drzwi antywłamaniowe, wideodomofony, monitoring i zdalnie sterowana brama. Dla chętnych przewidziano także komórki lokatorskie oraz 20 wyodrębnionych prywatnych garaży w hali podziemnej. Każdy z nich ma własną automatyczną bramę, sterowaną na pilota.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla oddany zostanie również prywatny park o powierzchni 0,7 ha. Ciekawie zaaranżowana roślinność, ławki zatopione w zieleni, mała architektura oraz fontanna, przynosząca chwilę wytchnienia w upalne letnie dni, czynią z osiedla elegancką całość, a mieszkańcom gwarantują prywatność i dogodne warunki do odpoczynku. Nie zapomniano również o najmłodszych – nowoczesny park uzupełnia położony wśród drzew kreatywny plac zabaw, będący ekologicznym i bezpiecznym miejscem na dziecięce zabawy. Z myślą o aktywnych zaprojektowano także zewnętrzną siłownię.

Chopina Park - LogoOsiedle usytuowane jest w zielonej części Suwałk, przy ulicy Fryderyka Chopina. W okolicy dostępne są sklepy spożywcze, przedszkole i szkoła podstawowa. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum i kluczowymi punktami miasta. Do dworca kolejowego czy galerii handlowej dojedziemy w około 7 minut.

Inwestycja  rozpoczęła się na początku czerwca, a zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

Osiedle Chopina Park jak i deweloper jest laureatem licznych nagród i wyróżnień. Podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Budowlanych „DOM I OGRÓD” inwestycja wygrała konkurs na najlepszą inwestycję mieszkaniową w Suwałkach, zdobywając nagrodę „Kryształowe Schody”.

Więcej informacji: www.chopinapark.pl

 

Leave a Reply