Zbliża się jubileusz Studia Tańca “Flex”. Wygraj bilet

MazoretkiSuwalki25 lat minęło… To dobry moment na spotkanie, przypomnienie najciekawszych choreografii, trochę anegdot i dobrą zabawę. Jubileuszowy koncert Studia Tańca “Flex” i przyjaciół odbędzie się w sobotę, 25 czerwca o godz. 17.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Będzie to znakomita okazja, żeby na jednej scenie zobaczyć byłe i obecne tancerki zespołu. W programie również pokaz archiwalnych zdjęć. Historię zespołu przybliży Jadwiga Tylenda, kierownik zespołu oraz związani z zespołem goście.

Nie ma benefisu bez wspaniałych gości. Jubileusz będą z nami świętować między innymi: zespół DOTYK, Studio DANCE ACADEMY, cheerleaderki LET’S GO z Augustowa oraz mażoretki LILT z Raczek. Na scenie zaprezentują się również wszystkie grupy działające w Studiu Tańca FLEX. W programie widowiskowe grupowe układy taneczne oraz występy solo, duo, trio i miniformacje z pałeczką mażoretkową i pom-ponem.

Słynny angielski tancerz i nauczyciel tańca Walter Laird uważał, że taniec jest jedną z najbardziej naturalnych form ludzkiej aktywności, niosącą ze sobą wiele korzyści – jak choćby ta, że jest to najlepszy i najprostszy sposób zawierania znajomości i nawiązywania kontaktów towarzyskich. Od siebie dodam, że również wieloletnich przyjaźni. Takie więzi łączą tancerki z zespołem FLEX, który w tym roku świętuje piękny jubileusz dwudziestopięciolecia działalności. I choć w ciągu ćwierćwiecza przez zespół przewinęło się dziesiątki osób, on nadal trwa i cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród młodych adeptek tańca. Jagoda Tylenda, trener i choreograf zespołu FLEX

Aby wygrać pojedynczą wejściówkę na jubileuszowy koncert zespołu FLEX, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: W jakich zespołach w ramach grupy FLEX trenują młode tancerki – mażoretki (podpowiadamy, że chodzi o 4 grupy wiekowe)? Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem (wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem): redakcja@niebywalesuwalki.pl

Dodaj komentarz