Tenisowe zmagania

0
88

W dniu 13 sierpnia odbył się pierwszy z trzech turniejów deblowych – o Puchar Prezydenta Suwałk – organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach we współpracy ze Szkołą Tenisa Champion. Do udziału zgłosiło się 10 par z Suwałk, Sejn, Augustowa, Olecka i Bakałarzewa.

Zwycięzcami pierwszego turnieju została para suwalsko-bakałarzewska Robert Usarek i Karol Szymański. W finale okazali się lepsi od suwalskiej pary – Krzysztof Pietranis i Piotr Matulewicz (wynik 9:7). W meczu o 3 miejsce Bogdan Frydrych (Sejny) i Andrzej Karniej (Olecko) pokonali Filipa Olszewskiego i Roberta Grochowskiego (obaj z Suwałk) 9:2.

Klasyfikacja końcowa I turnieju:

I miejsce Robert Usarek (Suwałki)/ Karol Szymański (Bakałarzewo) 10 pkt
II miejsce Krzysztof Pietranis (Suwałki)/Piotr Matulewicz (Suwałki) 8 pkt
III miejsce Andrzej Karniej (Olecko)/Bogdan Frydrych (Sejny) 6 pkt
IV miejsce Filip Olszewski/ Robert Grochowski (klubowicze Szkoły Tenisa Champion, obaj Suwałki) 5 pkt

V miejsce Grzegorz Kozłowski (Augustów)/Michał Sobolewski (Suwałki) 4 pkt
VI miejsce Wiktoria Cherubin/Kornelia Zielińska (klubowiczki Szkoły Tenisa Champion, Suwałki) 3 pkt
VII miejsce Arkadiusz Krupiński/Kalman Vaszon (obaj Suwałki) 2 pkt
VIII miejsce ex aequo Piotr Kuczyński/Radosław Charmuszko (Suwałki), Mateusz Tydman/Hubert Luto (Sejny), Mateusz Matulewicz (Sejny)/Wojciech Lutostański (Suwałki) 1 pkt

Drugi turniej deblowy odbędzie się 20 sierpnia na suwalskich kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 17. Szczegółowe informacje można uzyskać u sędziego głównego turnieju – Roberta Usarka tel 509 094 653.

Dodaj komentarz