15Zainteresowanie pierwszymi w Suwałkach targami mieszkaniowymi „Racis i Partnerzy” przerosło wszelkie oczekiwania. Podczas dwóch dni mieszkańcy regionu mogli zapoznać się z najwyższą jakością budownictwa i najnowszymi trendami w materiałach wykończenia wnętrz.

Materiał sponsorowany.

Mieszkańcy tłumnie odwiedzali przepiękny teren inwestycji „Słoneczne Tarasy”. Podczas imprezy wystawiło się 25 renomowanych producentów materiałów wykończeniowych, a każdy zwiedzający mógł skorzystać z porad architektów wnętrz, którzy doradzali, podpowiadali i inspirowali do wyjątkowego i funkcjonalnego zaprojektowania zakupionych mieszkań i apartamentów.

racispartnerzytargi_0028Racis Development Sp. z o.o. znany z mocnych stron w jakości budownictwa przygotował również kilka niespodzianek. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim harmonijnie skomponowana zieleń z drzewkiem Bonsai i automatycznym systemem nawadniania, mała architektura wyraźnie dopełnia i nadaje imponującego efektu.

Cały teren inwestycji został estetycznie ogrodzony i objęty monitoringiem – wszystko dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa przyszłych lokatorów. Takie dodatki to miły akcent i ukłon w stronę wszystkich, którzy oczekują od suwalskich deweloperów czegoś więcej niż tylko wybudowania budynków. Lustra, granit, balustrady ze stali nierdzewnej robiły duże wrażenie na każdym zwiedzającym tę inwestycję.

Logo_Racis_DevelopmentMieszkańcy odwiedzali również apartament pokazowy, zaprojektowany przez firmę San Studio. Apartament o powierzchni 54 metrów kwadratowych dzięki funkcjonalnej aranżacji sprawiał wrażenie znacznie większego.

Organizatorzy pamiętali także o najmłodszych, którym skutecznie zorganizowano wolny czas na dużej dmuchanej zjeżdżalni i w basenie z piłeczkami. Podczas targów odbywał się również pierwszy w Suwałkach pokaz live cooking na sprzęcie firmy Franke. Przygotowane potrawy smakowały wybornie.

racispartnerzytargi_0012W trakcie imprezy udało nam się zamienić kilka słów z wyraźnie zapracowanym prezesem firmy, Szymonem Racisem. Zapytaliśmy, jak podsumuje całą imprezę, której organizatorem była firma Racis Development Sp. z o.o. – Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, dopisali klienci, wystawcy i pogoda. Miałem wiele spotkań, dyskusji, a w głównej mierze wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Cieszy fakt, że wielu moich klientów, z którymi znamy się po imieniu, zdecydowało się na zakup materiałów wykończeniowych ze specjalnymi rabatami. Targi w moim zamyśle mają stanowić jeden z elementów opieki posprzedażowej nad klientami inwestycji Słoneczne Tarasy. Chciałem, żeby wszyscy klienci, którzy nam zaufali czuli nasze wsparcie również na etapie wykańczania swoich mieszkań i apartamentów – skomentował Szymon Racis.

Podczas wydarzenia zapytaliśmy też Panią Annę, która wraz z mężem i 5-letnią córką odwiedzała poszczególne stanowiska, o to, czy taka formuła targów przypadła jej do gustu. – Bardzo podoba nam się taka forma prezentacji mieszkań i materiałów, ktoś miał dobry pomysł z apartamentem pokazowym, można wejść i sprawdzić faktyczne różnice w stosowanych materiałach wykończeniowych. Mnie osobiście spodobały się ładne barierki ze stali nierdzewnej i przeszklenia na tarasach, a mąż docenił automatyczne i autonomiczne garaże w podziemnej hali – oceniła zwiedzająca.

Taka formuła kontaktów i wsparcia klientów w aranżacji i wykończeniu wnętrz to zdecydowanie nowa jakość w Suwałkach.

Fot. Racis Development Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj