Reklama

O utrzymanie statusu Zielonych Płuc Polski warto się starać

Data:

- Reklama -

Jesteśmy dumni z jakości środowiska naturalnego w naszym województwie, ale warto pamiętać, że odpowiedzialność za nie spoczywa na wszystkich, także na przedsiębiorcach.

Autor: Magdalena Borys, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

W nowoczesnej firmie dba się o kwestie środowiskowe nie tylko ze względu na obowiązujące przepisy prawne czy z chęci zaoszczędzenia pieniędzy, ale również dlatego, że ochrona natury jest postrzegana jako cel sam w sobie. Przedstawicieli podlaskich firm nie może zabraknąć na targach RENEXPO Poland 2016, gdzie zaangażowanie się w dyskusję nad właściwymi kierunkami rozwoju przedsiębiorstw można łatwo połączyć z nawiązaniem nowych relacji biznesowych. Energia odnawialna oraz efektywność energetyczna to zagadnienia, którymi przedsiębiorstwa z terenu Zielonych Płuc Polski powinny szczególnie się interesować.

O targach czyli jak zdobyć najaktualniejszą wiedzę o nowościach w branży

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland 2016 to otwarte wydarzenie branżowe, w trakcie którego zarówno nowe jak i doświadczone już firmy prezentują swoje produkty i usługi, badacze i eksperci wymieniają się wiedzą, natomiast architekci, projektanci, inżynierowie oraz konsumenci poszukują ciekawych rozwiązań. Twórcom targów i ich uczestnikom przyświeca idea łatwego i ekologicznego generowania, dostawy i użytkowania energii przyszłości. Wydarzenie organizowane jest już po raz szósty, co świadczy o dużym zainteresowaniu tematyką oraz o zaufaniu klientów.

O Giełdzie Kooperacyjnej czyli jak nawiązać kontakty biznesowe?

Drzwi do szerokiej sieci kontaktów biznesowych otwiera udział w spotkaniach biznesowych organizowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Inicjatorzy targów RENEXPO Poland już po raz kolejny zaufali Fundacji w kwestii przygotowania giełdy kooperacyjnej. Jak wziąć w niej udział? Uczestnik po zamieszczeniu profilu swojej firmy na dedykowanej platformie internetowej może wybierać interesujących go partnerów do potencjalnej współpracy, jak również sam może zostać zaproszony do rozmowy. W ten prosty sposób możliwe jest wygodne zaplanowanie wielu spotkań w jednym miejscu i w krótkim czasie. Sprytne! W spotkaniach biorą udział również przedstawiciele firm zagranicznych. Giełda kooperacyjna w ramach targów RENEXPO to punkt obowiązkowy w kalendarzu polskich firm związanych z branżą OZE.

Jak to działa czyli 4 kroki do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych.

1. Rejestracja profilu firmy na stronie www.b2match.eu/renexpo-pl-2016
2. Wybór partnerów do spotkań biznesowych.
3. Akceptacja lub odrzucenie zaproszeń do spotkań.
4. Udział w giełdzie kooperacyjnej RENEXPO 2016.

Dlaczego Polska?

Polska dzięki położeniu geograficznemu stanowi łącznik pomiędzy Wschodem a Zachodem, energia odnawialna systematycznie zyskuje w naszym kraju na znaczeniu, jednocześnie wciąż pozostaje duże pole do działania. Kraj stanowi przez to dobrą lokalizację do inwestycji związanych z energią odnawialną, jest również doskonałym miejscem do spotkania osób zaangażowanych w tworzenie i wdrażanie projektów związanych z OZE.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Podlaskie Diamenty Forbesa. Code&Pepper ponownie z najwyższym wynikiem

Na liście Diamentów Forbesa w edycji 2022 znalazło się...

Nowoczesny marketing – co jest jego podstawą?

Prowadząc firmę, dużo czasu należy poświęcić na zdobywanie nowych...

W ostatnich latach powstały drogi osiedlowe za ponad 50 mln zł

Realizacja programu budowy dróg osiedlowych w Suwałkach w latach...

Co się buduje? Obejrzyj suwalskie inwestycje z lotu ptaka (foto)

Kolejny raz prezentujemy inwestycje z lotu ptaka – cykl...
%d bloggers like this: