Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Racis Development wprowadza do sprzedaży kolejny etap inwestycji Chopina Park. Etap C to 49 luksusowych apartamentów, z których większość będzie wyposażona w przestronne tarasy i balkony.

Artykuł sponsorowany.

Mieszkania i apartamenty o przyjemnym, funkcjonalnym rozkładzie, doskonale nasłonecznione i sąsiadujące z prywatnym parkiem dedykowanym przyszłym mieszkańcom kompleksu. Apartamenty objęte są dopłatą MDM nawet do 74 000 zł. Wszystkich zainteresowanych nabyciem mieszkania lub apartamentu Racis Development zaprasza do salonu sprzedaży.

Barwy i kształty – całość harmonijna jak muzyka Chopina

Logo_Racis_DevelopmentChopina Park to efekt pracy projektantów, dla których priorytetem były komfort życia mieszkańców oraz nowoczesna, niepowtarzalna estetyka. – Na każdym etapie powstawania inwestycji dbaliśmy o to, aby było to miejsce spójne i kompletne. – wyjaśnia deweloper, Szymon Racis. Dlatego zastosowane w elewacji budynków biele, grafity i beże stanowią stylowe uzupełnienie otaczającej je zieleni, a granit, szkło czy elegancka stal pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Podczas budowy będą wykorzystywane jedynie najwyższej jakości naturalne materiały wykończeniowe, gwarantujące standard domów jednorodzinnych.

W kompleksie zadbano również o wszelkie udogodnienia, które zapewnią mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. W budynkach zostaną wykorzystane: stropy monolityczne, trzyszybowe okna, drzwi antywłamaniowe, wideodomofony, monitoring i zdalnie sterowana brama. Dla chętnych przewidziano także komórki lokatorskie oraz prywatne garaże w hali podziemnej. Każdy z nich ma własną automatyczną bramę, sterowaną na pilota.

chopinapark3Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla oddany zostanie również prywatny park o powierzchni 0,7 ha. Ciekawie zaaranżowana roślinność, ławki zatopione w zieleni, mała architektura oraz fontanna przynosząca chwilę wytchnienia w upalne letnie dni czynią z osiedla elegancką całość, a mieszkańcom gwarantują prywatność i dogodne warunki do odpoczynku. Nie zapomniano również o najmłodszych – nowoczesny park uzupełnia położony wśród drzew kreatywny plac zabaw, będący ekologicznym i bezpiecznym miejscem dla dziecięcych harców. Z myślą o aktywnych zaprojektowano także zewnętrzną siłownię.

Osiedle usytuowane jest w zielonej części Suwałk, przy ulicy Fryderyka Chopina. W okolicy dostępne są sklepy spożywcze, przedszkole i szkoła podstawowa. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum i kluczowymi punktami miasta.

Osiedle Chopina Park, jak i deweloper, jest laureatem licznych nagród i wyróżnień. Podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Budowlanych „DOM I OGRÓD” inwestycja wygrała konkurs na najlepszą inwestycję mieszkaniową w Suwałkach, zdobywając nagrodę „Kryształowe Schody”.

Więcej informacji na stronie inwestycji: chopinapark.pl

Więcej informacji: Salon Sprzedaży Racis Development, tel. 87 566 33 27, e-mail: biuro@racis.pl

Doradcy klienta: Justyna, tel. 501 111 770, e-mail: justyna@racis.pl oraz Daria, tel. 500 766 221, e-mail: daria@racis.pl

Ilustr. Wizualizacje Racis Development

Leave a Reply