Katarzyna Piasecka w programie „Bez filtra” w Suwałkach

0
627
piaseckafoto
Fot. Oficjalny fanpage Katarzyny Piaseckiej.

Katarzyna Piasecka przyjeżdża do Suwałk ze swoim najnowszym programem stand-up comedy „BEZ FILTRA”! Wystąpi w Piwiarni WARKA w niedzielę, 23 października o godz. 19.00.

Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu „Bez filtra”.

piasecka

Katarzyna Piasecka na scenie występuje od 15 lat. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Gizą i Kacper Rucińskim współtworzy projekt Stand-up Bez Cenzury. Jest gospodynią sceny stand-upowej w Warszawie (Hybrydy), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików. Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden. Podczas tych kilkunastu lat pojawiła się w programach rozrywkowych na antenie TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Rozrywka, Polsat, TV4, HBO, Comedy Central, TVN, TVN Style.

Więcej informacji na stronach: www.katarzynapiasecka.plwww.facebook.com/katarzynapiasecka

PROGRAM „BEZ FILTRA” PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW DOROSŁYCH.

Aby wygrać 2 podwójne zaproszenia na stand-up Katarzyny Piaseckiej w Suwałkach, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Katarzyna Piasecka wystąpiła kilka razy również na dużym ekranie. W jakich filmach zagrała? Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem (wraz ze swoim nazwiskiem – do rezerwacji): redakcja@niebywalsuwalki.pl KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Leave a Reply